UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Skubas w Mjazzdze

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Skubas w Mjazzdze

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Popularna ostatnio formuła spotkań kabaretowych w formie Stand-Up Comedy przyjęła się także w Elblągu. W takiej właśnie formule ze wszystkimi zainteresowanymi solidną dawką humoru spotkają się we wtorek, 10 marca o godz. 19.30 w klubie Mjazzga Mariusz Kałamaga i Jacek Stramik. Bilety w cenie 25 zł przed i 35 zł w dniu imprezy.
       Jutro w godz. 12-18 młodzi pasjonaci branży IT spotkają się w Auli PWSZ w Elblągu na konferencji pn. Junior IT Academic Day podczas, której poruszane zostaną zagadnienia dotyczące m.in. planowania kariery w branży IT oraz tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii.
      
       W środę,11 marca o godz. 17 w Galerii przy ul. Fabrycznej 22 odbędzie się wernisaż prac Anny Kołeckiej pt.” Degustacja barw”.
      
       Galeria na Wyspie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Agaty Topolewskiej, który odbędzie się 12 marca (czwartek) o godz. 17 w MDK przy ul. Warszawskiej 51.
       Z kolei o godz. 18 zapraszamy do Sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na koncert duetu fortepianowego: Bogumiły Waretki-Bajdor i Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej. W programie utwory na fortepian na 4 ręce: M. Clementiego, M. Moszkowskiego, S. Rachmaninowa. Wstęp wolny.
       Kilka dni temu otrzymał nominację do nagrody Fryderyki w kategorii "Album Roku Alternatywa" za album "Brzask" oraz "Piosenka Roku" za utwór "Nie mam dla ciebie miłości". W czwartkowy wieczór o godz. 20.15 w klubie Mjazzga wystąpi Skubas. Bilety w cenie 40 zł.
      
       W piątek, 13 marca o godz. 18 zapraszamy do mini galerii „Rudy kot” w Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej na wernisaż wystawy Jerzego Sulkowskiego pt. „Ocalić od zapomnienia”, na której zaprezentowane zostaną prace olejne przedstawiające piękno żuławskiego krajobrazu. Wstęp wolny.
      
       Na zakończenie weekendu czeka nas kolejny koncert w Mjazzdze - w niedzielę (15 marca) wystąpi tu grupa Jazzpospolita. Szczegóły wkrótce na łamach portEl.pl.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama