UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Zagórskiego i Kądzielę w Mjazzdze i koncert w Bażantarni

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Zagórskiego i Kądzielę w Mjazzdze i koncert w Bażantarni

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W czwartek, 6 lipca o godz. 18 w Centrum Sztuki Galeria EL odbędzie się wernisaż dwóch wystaw. W nawie głównej zostanie otwarta wystawa "Malarstwo zrodzone z metody" Piotra Korola, a na emporze "Obrazy" Sławomira Marca i Tomasza Zawadzkiego. Impreza będzie połączona z wręczeniem nagród w ramach 29. Salonu Elbląskiego: Nagrody Publiczności oraz Rady Programowej.
       Tego samego dnia o godz. 20:15 w klubie Mjazzga zagrają laureaci Grand Prix Festiwalu Jazz Wolności 2016 - Zagórski/Kądziela Collaboration. Gościnnie wystąpi także świetny krakowski pianista Mateusz Gawęda.
       W niedzielę (9 lipca) o godz. 17 w Bażatarni odbędzie się  kolejny koncert  w ramach XX Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2017 pt. „Popołudnie z muzyką polską”. Na scenie zaprezentuje się kwartet smyczkowy „Avista”, który powstał w 2006 roku z inicjatywy muzyków - instrumentalistów na stałe związanych z Warmińsko - Mazurską Filharmonią w Olsztynie i od tego czasu prowadzi ożywioną działalność artystyczną.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama