UWAGA!

„Wiosna...” z Miodziem

Elbląg, Paweł Różycki (z lewej) i Radek Bocheński, czyli kabaret Miodzio.
Paweł Różycki (z lewej) i Radek Bocheński, czyli kabaret Miodzio. (fot. Damian Matwiejczyk).

Wczoraj w ramach Tygodnia z „Rzeczpospolitą” mieliśmy okazję zobaczyć niezwykły film „Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna”. Niespodzianką wieczoru był występ kabaretu Miodzio.

Niestety, po takim show, jaki w poniedziałek zaoferowała nam Grupa Rafała Kmity, kabaret Miodzio nie miał większych szans, by zachwycić publiczność, która zresztą przybyła tego dnia do kina bardzo nielicznie. Wywodzący się z Krakowa dwuosobowy kabaret Miodzio zaprezentował wczoraj kilka skeczy, które nagrodzone były - wydawało się - wymuszonymi brawami. Szczątkowe odgłosy śmiechu i drażniący chichot nastolatki, która trafiła do Światowida zapewne przypadkowo, to jedyne, co można było usłyszeć z widowni podczas występów kabaretu.
     Po niespełna 40-minutowym przedstawieniu kabaretowym nadszedł czas na projekcję filmu „Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna” w reżyserii Kim Ki-duk, którego mogliśmy zobaczyć także w roli starszego mnicha. Film pełen mądrości, prostoty i piękna pod każdym względem podreperował artystyczną stronę wieczoru.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama