UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Wysoczyzna Elbląska” – wystawa w Galerii Regionalnej

2015-03-30
Aktualizowany 2015-04-09 14:14
Elbląg, „Wysoczyzna Elbląska” – wystawa w Galerii Regionalnej

Biblioteka Elbląska i PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Wysoczyzna Elbląska”, które odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18 w Dziale Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Dziewięć osób i dwadzieścia kilka zdjęć prezentujących różne spojrzenia na Wysoczyznę Elbląską, wśród nich prace autorstwa: Zygmunta Gawrona, Grzegorza Hryniewicza, Rafała Kotyły, Łukasza Kotyńskiego, Konrada Kosacza, Krzysztofa Koseckiego, Miłosza Kulawiaka, Michała Skroboszewskiego (portEl.pl) i Dominika Żyłowskiego. To kolejna, z zaplanowanego cyklu, wystawa w Galerii Regionalnej (wcześniejsze to: „Bażantarnia wczoraj i dziś” oraz „Mierzeja Wiślana”). Po otwarciu wystawy odbędzie się spotkanie z Jolantą Zielińską z Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, która opowie o niezwykłych walorach przyrodniczych i turystycznych Wysoczyzny Elbląskiej. Zapraszamy!
       Wystawę będzie można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki: poniedziałek-piątek: 9.00-18.00, sobota: 9.00-15.00.
       Wystawa organizowana jest w ramach projektu: „Organizacja imprez cyklicznych PTTK i wzmocnienie turystyki miejskiej w Elblągu”.
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. C. Norwida, Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama