UWAGA!

„Z pracowni tworzenia” Jadwigi Winnickiej

 Elbląg, „Z pracowni tworzenia” Jadwigi Winnickiej
fot. nadesłana

Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej zaprasza we wtorek 25 lutego o godz. 17.00 na wernisaż prac Jadwigi Winnickiej pt. „Z pracowni tworzenia”. Wstęp wolny.

Jadwiga Winnicka jest uczestniczką pracowni plastycznej prowadzonej przez Katarzynę Smeję-Skulimowską w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu. Jej niewątpliwy talent plastyczny podparty jest wielką miłością do sztuk plastycznych, zwłaszcza malarstwa sztalugowego. W malarstwie szczególnie umiłowała motyw koni, ale na prezentowanej wystawie będzie można obejrzeć również inne propozycje tematyczne, m.in. martwe natury, portret, pejzaże oraz prace z wyobraźni. Malarstwo jest jej ogromną pasją. Traktując swoją pasję bardzo poważnie, Pani Jadwiga nieustannie zgłębia naukę o rysunku i malarstwie, pogłębiając w ten sposób swoją wiedzę i umiejętności. Prace autorki prac świadczą o jej niesłabnącym rozwoju, wielkiej wrażliwości, dużych umiejętnościach oraz dojrzałym podejściu do sztuki. Zapraszamy!
       Wystawę można oglądać od 25 lutego do 1 kwietnia w godzinach otwarcia biblioteki: od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama