UWAGA!

Zapisz dziecko do Dziecięcej Akademii Tańca

Twoje dziecko to wulkan energii? Tańczy i śpiewa kiedy usłyszy muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne do Centrum Tańca Promyk. Dziecięca Akademia Tańca to idealne miejsce na początek przygody z tańcem.

Każde zajęcia to blisko godzinna przygoda taneczna podczas, której najmłodsi uczą się poprzez zabawę krótkich choreografii opartych na tańcu ludowym, nowoczesnym i towarzyskim. Zajęcia wyrabiają wrażliwość na muzykę, uczą poczucia rytmu oraz koncentracji. Zajęcia z dziećmi prowadzi doświadczona tancerka i instruktor: Marta Pilipczuk.

Dziecięca Akademia Tańca to popularne warsztaty, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Obecnie istnieją już 3 grupy, zaawansowana, średniozaawansowana i początkująca działająca od września, jednak ze względu na duże zainteresowanie rusza kolejny nabór dla dzieci od 4 do 6 roku życia.

Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę 15 lutego na godz. 11 do Centrum Tańca Promyk. Dziecko powinno mieć wygodne buty, luźne, nie krępujące ruchów ubranie i coś do picia.

Drodzy rodzice w ofercie Centrum Tańca Promyk znajdziecie także zajęcia dla siebie: lady latino, stay fit, pilates, fit ball, stepy – nie zapomnijcie więc odwiedzić strony internetowej Centrum Tańca „Promyk” i polubcie profil na Facebooku.

Zachęcamy także do odwiedzin strony internetowej CSE „Światowid”, gdzie piszemy o naszej ofercie. Zapraszamy również na naszego Facebooka - nam również dajcie lajka!

 

 

Biuro Centrum Tańca "Promyk"

ul. Browarna 80, 82-300 Elbląg

czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

tel./fax. +48 55 611 01 30 tel. +48 55 611 01 40

tel. kom. +48 609 977 220 e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama