UWAGA!

Trzeci tydzień Metamorfozy

 Elbląg, Trzeci tydzień Metamorfozy
fot. Anna Dembińska

Odpowiednio dobrane ćwiczenia i dieta, zabiegi na ciało i twarz, nowa fryzura... Dzieje się! - Czas leci coraz szybciej, jeszcze kilka dni i zaraz się okaże, że minął miesiąc – mówi Irena Wegner, która zmienia się w rytm programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz, jak wyglądał trzeci tydzień naszej Finalistki.

Doba ma tylko albo aż 24 godziny. Wszystko zależy od dobrej organizacji, determinacji i siły, by to wszystko udźwignąć. Irenie Wegner, finalistce programu Metamorfozy, żadnej z tych rzeczy nie brakuje. W tym wszystkim pomagają jej sponsorzy, bez których trudno byłoby cokolwiek zrobić. 
       W salonie fryzjerskim Visage Hair Professionals włosy pani Ireny zostały poddane najpierw dekoloryzacji, a następnie wykonano ombre z ciemnym brązem od nasady i ciepłym blondem karmelowym na końcach.
       - Jest fajnie, wydaje mi się, że młodziej wyglądam. Ciekawe jest to, że tę zmianę od razu zauważyli mężczyźni u mnie w pracy, kobiety natomiast zwróciły uwagę na to, że szczupleję – mówi Irena Wegner.
       Taki efekt zawdzięcza przede wszystkim swojej ciężkiej pracy, ale nie udałoby się tego osiągnąć bez odpowiedniej diety, o którą dba Centrum Dietetyczne Naturhouse. 
       - Obwody pani Ireny zmniejszyły się o dwa centymetry w talii, brzuchu i w biodrach. Ona sama mówi, że widzi różnicę po ubraniach – tłumaczy Marta Majkowska, dietetyk. - Przepisałam pani Irenie suplement, który będzie powodował utratę zgromadzonej w organizmie wody i regulował ciśnienie.
       Coraz lepsza sylwetka to również zasługa odpowiedniej porcji ćwiczeń, które nie tylko spalają tłuszcz, ale wzmacniają mięśnie. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa Agnieszka Wiśniewska, trenerka ze Studio Fitness Odessa.
       - Mam wrażenie, że coraz lepiej odnajduję się w tym wszystkim, z przyjemnością wykonuję poszczególne ćwiczenia. Czasami chciałabym robić ich jeszcze więcej, ale mięśnie też muszą odpocząć, by wszystko było w równowadze – wyjaśnia nasza Finalistka.
       Całość wzmacniają zabiegi, które wykonują specjaliści z Salon Urody Marzeny Gross. W tym tygodniu zrobiono wyszczuplanie ud i brzucha Lipolaserem, czyli urządzeniem, które redukuje w sposób znaczny oraz kontrolowany zawartość i objętość komórek tłuszczowych. Efekty w postaci utraty centymetrów widać już po kilku zabiegach. Wykonano również mechaniczny drenaż limfatyczny, czyli Body Health, a także zabieg falą akustyczną. Twarz pani Ireny odnowił peeling ziołowy – średniogłębokie złuszczanie naskórka. Dzięki niemu skóra właściwa robi się grubsza, bardziej chłonna, delikatna, usuwany jest martwy naskórek. Jest on polecany zwłaszcza tym, którzy mają cerę naczynkową – taką, jaką posiada Irena Wegner.

 


       W tym tygodniu nasza Laureatka po raz pierwszy odwiedziła Klinikę Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna. To tam zdiagnozowano, z jakimi problemami dotyczącymi skóry zmaga się Irena Wegner i co można by było z tym zrobić.
       Metamorfoza to program, który działa na wielu frontach. Odpowiednio dobrane oprawki oraz szkła to coś, bez czego naszej Finalistce trudno byłoby się obyć. Za nią pierwsza wizyta w Salonie Optycznym Wzrokownia.
       - Wykonaliśmy pomiar wady wzroku w gabinecie, a także dobraliśmy wstępnie oprawy korekcyjne – wyjaśnia Agnieszka Gościńska, właścicielka salonu.
       Metamorfoza to program, w którym zmiany następują bardzo szybko. Ważna jest również równowaga psychiczna. O to dba Pracownia Doradztwa Personalnego Edukacji i Terapii Bogumiły Salmonowicz
       - W trakcie drugiej sesji pani Irena zdecydowała się na wypełnienie testu, dzięki któremu będzie można m.in. określić poziom emocjonalności, typ i poziom aktywności, charakterystycznej dla pani Ireny oraz opisać cechy, wynikające z czasowych parametrów reagowania – wyjaśnia Bogumiła Salmonowicz. - Ponadto będzie można przyjrzeć się poziomowi przerzutności uwagi, czyli umiejętności działania w sytuacjach złożonych, wielozadaniowych. Test ten pomaga również poszerzyć wiedzę o tym, czy dana osoba woli realizować się życiowo i zawodowo poprzez współpracę z innymi, czy też preferuje różne zadania wykonywać sama, indywidualnie.
      
       Przed Ireną Wegner kolejne tygodnie z Metamorfozą. Niebawem naszą finalistkę czeka wizyta w Sklepie Rowerowym Neksus, który dobierze i sprezentuje idealny rower. O jej uzębienie dba  Bella Dent Profesjonalna Higiena Stomatologiczna. Jej przemianę uwieczni sesja zdjęciowa, którą wykona Michał Pawłowicz. Piękną biżuterię nasza Finalistka znajdzie w Salonie Jubilerskim Agat. Eleganckie, a także codzienne kreacje dobierze Dan Hen. Kosmetyki, a także wiedzę, jak je stosować zapewni perfumeria Douglas. Z kolei Hotel Elbląg, który ugościł panie podczas castingu, zorganizuje w czerwcu Galę Finałową, a Kwiaciarnia Klimaty przepiękne kompozycje kwiatowe. 
      

mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama