Akurat gostek tu się mylisz PO to nie moja firma- a złodziejski kler wytępić, wybić do nogi, i mam gdzieś gdzie mnie pochowają czy w kartonie, skremują itd- mam na to wyj. ..
@korona - Jasnie panie - jesteś nie doczytany, nie oglądasz TV1- przepisy i mandaty nawet te nowe są stosowane dla wszystkich także dla posiadaczy rowerów. Co do picia np: piwa pod chmurką to nigdy sobie nie walnąłeś jednego szybkiego browara gdzieś za rogiem ?- Kto pije i pali to nie ma robali- nie wiem jak z tobą heheh
@RobertKoliński - Panie Koliński 1 raz się z panem zgadzam: te tak zwane osobniki reprezentujące { } nasze miasto nie posiadają przywar o których pan piszę ani żadnych innych - tych pozytywnych nadmieniam !!!!
Tyle kasy na pomnik a tu raptem 3 osoby odwiedzające- czyli św trójca elbląska - a gdzie obywatele? gdzie?. wychodzi na to że pomnik postawili tylko i wyłącznie dla siebie i w dodatku za publiczne pieniądze- taki sobie kaprys obecnej władzy
@Abnegat - w sumie to masz rację banda złodziei i cwaniaków typu mejzy itd, Czekam na jakiś lepszy system, ale chyba się nie doczekam. Może gdzieś za 300 lat ?
@Abnegat - Czyli wracasz do swoich dobrych czasów PRL- uprzejmie donoszę, ale wtedy to nie było jeszcze kamerek. Pewnie biegałeś z aparatem foto typu AMI lub SMIENA
Sto milionów parafialnego długu na sprzedaż
Sto milionów parafialnego długu na sprzedaż
Sto milionów parafialnego długu na sprzedaż
Sto milionów parafialnego długu na sprzedaż
Uważajcie na silny wiatr!
Rondo honorowe
Rondo honorowe
Rondo honorowe
Rondo honorowe
Rekordowe mandaty dla pierwszych rekordzistów prędkości
Tarnopol znów kontrowersyjny
Tarnopol znów kontrowersyjny
Nowe święto przy nowym pomniku
Nowe święto przy nowym pomniku
Nowe święto przy nowym pomniku
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Chciał zainwestować w kryptowaluty, stracił 200 tysięcy!