UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo prezydent Wróblewski. Nareszcie. Prezydencie do dzieła. Możesz się zapisać złotymi zgloskami w historii naszego miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    18
    Rum cola(2020-07-15)
  • @Rum cola - hahaha, mam zasadnicze pytanie czemu miasto ma robić podgrzewaną murawę? Hajsu nie ma na nic, cięcia kosztów w szkolnictwie itp itd. - a pseudo kopaczom będą robić dobrze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    22
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Tak geju. Właśnie tak, jak piszesz!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    ZKS 1981(2020-07-15)
  • @ZKS 1981 - Twoje predyspozycje homoseksualne mnie i resztę komentujących nie interesują. Olimpia Elbląg i kibicie tego klubu niestety ale mądrością nie grzeszą. Nie potrafisz mi odpowiedzieć dlaczego ma być murawa podgrzewana na koszt miasta - a nie koszt klubu. Czy ten klub to jest MKS Olimpia Elbląg? Czy jednak prywatny? Czy prezesem jest prezydent miasta elbląga czy gruby ksiądz, co głodem przymiera?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    Tralala(2020-07-15)
  • @ZKS 1981 - Proponuję Tobie co kochasz całym sercem tym swój śmieszny klub, zrób zrzutkę na siępomaga czy innych tego typu serwisach. I uzbieraj na murawę. Niestety podejrzewam, że nie uzbieracie nawet jednego procenta. A może ta wasza legia zaprzyjaźniony podobno klub może was wspomóc finansowo? Chyba że te "sztamy"to tylko do lania się na ustawkach z innymi, a konstruktywna "sztama"jak dzielenie się doświadzcenie wspólna pomoc nie istnieje - i jest to swego rodzaju "beka z was".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Posłuchaj pastuchu, pilnuj swojego podwórka zamiast podniecac się pod każdym newsem o Olimpii. . Mnie nie interesują ustawki, Legie i inne. Na sercu mi leży dobro Olimpii. A ty zakompleksiony paziu kibicujesz pewnie condorii, czy jak jej tam, ewentualnie jesteś z jakiejś wsi pod olsztynem.
  • @Tralala - Jeśli potrafisz myśleć logicznie (w co wątpię )to powinienes zrozumiec, że stadion przy A 8 należy do miasta i właśnie dlatego miasto powinno go modernizować. Na tym obiekcie grała także condoria, gdy występowała II lidze.
  • @1981 - Umiesz tylko obrażać. Stadion jest klubu - graffiti na stadionie olimpia Elbląg jedno miasto jeden klub. Potem wypisujesz o concordii. Ja na miejscu miasta ten stadion bym zrównał z ziemią. Albo ma się klub i swoją infrastrukturę albo się nie ma. Czy Olimpia płaci za korzystanie z obiektu? Tak czy nie? Jeśli nie to sorry - użytkuje za darmo i jeszcze ma pretensje że tego nie ma, tamtego. Jeśli płacą to niech np. grają na jakimś gdzie jest podgrzewana murawa. Mnie to po prostu śmieszy - nieudolność waszego kochanego prezesa olimpii. Swoją drogą ile on już lat tam rządzi? Nie dba o klub, nie szuka sponsorów, nie ma żadnego marketingu (czy sklep olimpijczyk to prywatny folwark kogoś czy jednak odnoga klubu i klub dzięki temu zarabia). Możemy podyskutwać ale niestety jak mam inne zdanie od Ciebie to jestem gej, pastuch itp. Dorosłoś polega na tym że potrafi się rozmawiać mimo różnic. ale ty swoje. Też chciałbym żeby w mieście był dobry klub, z infrastrukturą. Ale według mnie to się buduje latami ciężką pracą - nie tylko zawodników ale całego sztabu. Niestety według mnie jest to problem zaniedbania przez kilkanaście lat. A wyciąganie rączki po "kasę"od miasta jest po prostu żenujące. Jak by prezes był prezesem i robił wszystko z sercem dla klubu to naprawdę. Znalazł sponsorów, wykupił miejsce pod stadion i małymi kroczkami dałoby radę zbudować stadion, który byłby użytkowany w 1 lidzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - O proszę jaki zakompleksiony frustrat się nam. trafil. Co byś ogórku nie napisał, Stadion należy do miasta i to miasto jest odpowiedzialne za jego stan ! W większości miast tak jest, z wyjątkiem e klapy. tak samo z pieniędzmi na sport, jest dzielona na poszczególne kluby sportowe które reprezentują miasto. .w przypadku naszego miasta jest to Olimpia, Start, Condoriaa, i parę innych klonów. Jeśli nie jesteś w stanie tego ogarnąć, to zostaw w spokoju "klawiaturę "i wracaj do wideł.
  • @1981 - No jestem w stanie to ogarnąć i olimpia dostała z miasta hajsu tyle: "Razem: 396,5 tys. zł. Powyższe zestawienie nie obejmuje pomocy rzeczowej, jakiej miasto udziela elbląskim klubom jak np. bezpłatne korzystanie z boisk sportowych. " Ja jestem zakompleksiony ponieważ postuluje nie wydawanie pieniędzy na stadion przez zadłużone masakrycznie miasto, cięcia etatów w szkolnictwie itp. Dobrze, że u Ciebie brak kompleksów. Szkoda czasu tracić dla fanatyka olimpii. Dej mnie kasę na klub bo tak chce. "Olimpia nic się nie stało".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - zasadniczo Ci odpowiadam, po to by kultura, sport, turystyka- mogly sie rozwijac, zeby sie rozwijalo tak ze miasto, bo niedlugo wszscy stad uciekna i tylko Ty zostaniesz
  • @Tralala - Spisałeś wcześniej, że wedlug ciebie miasto powinno rozwalić stadion, postawić nowy. .Później piszesz że miasto nie ma pieniedzy na zmodernizowanie Morawy. .Weź się zastanów co piszesz, to jest nic nie wnoszący bełkot. Miasto powinno dbać o obiekty sportowe i infrastrukturę. .. Poprzednie władze nie dbały o nic. .przykład : Basen miejski ! Co może ten obiekt też powinni, zmodernizować mieszkańcy lub jakaś sekcja pływaków która z niego korzystała ?
  • Człowieku ja to rozumiem. Jednak spójrz jak jest zarządzane miasto - źle, Potem jak jest zarządzony klub - źle. Jeden mówi nie ma na to i na to i na to, a potem jednak znajduję. Drugi mówi że nie ma hajsu i nawet komentujący powyżej się smieją z nieudolności prezesa. To są naczynia powiązane. Ani tu, ani tam nie ma "dobrego zarządcy". Popatrz na to jak na budżet domowy. Tatus/mamusia (to miasto)- taka olimpia to jej dziecko. Tych dzieci ma mnóstwo. I teraz dzieciaczek olimpia dostanie hajs, ale inne dzieciaczki jak np. szkoła, pani woźna itp dostanie mniej za tą samo pracę. Dlatego kontynuuje i mówię o tym jeżeli miasto pieniędzy nie ma i robi takie szopki jak np. z pogotowiem socjalnym. To niegodziwością jest wyciąganie rączki po pieniążki na murawę. Nie zauważając że źle się dzieje wszędzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Tralala(2020-07-15)
  • @1981 - Weź poczytaj dokłądnie. Według mnie miasto powinno rozwalić ten stadio. A olimpia sama sobie wybudować. A nie czekaj niby skąd. Brak pieniędzy. .. Smutek, żal i rozgorycznie. Wracając do "Co może ten obiekt też powinni, zmodernizować mieszkańcy lub jakaś sekcja pływaków która z niego korzystała ?"- czy do basenu dostęp mieli mieszkańcy, który był otwarty?. Czy do stadionu mają dostęp mieszkańcy w podobny sposób jak do basenu? Kto poza meczami olimpii, korzysta ze stadionu? Pamiętam jak niebyło jeszcze toru łyżwiarskiego i tam można było sobie pograć. Nagle wchodzi eminencja olimpia i Tu masz po krótce jak to wygląda. Według ciebie - Miasto ma dawać, stadion jest nasz, jeden klub jedno miasto, , ale jak coś się popsuje to przecież to miasta -naprawcie. Niezły z ciebie komuszek tyle Ci powiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Biedolisz tylko, że nie ma tego czy tamtego piszesz o pogotowiu socjalnym. A przeznaczyłem chociaż złamany grosz na to ? Wątpię ! Jeśli chodzi o prezesa, też jestem zdania że nie dopełnia swoich obowiązków. Ale stadion, to "działka, ,miasta ! Na ten obiekt parę ładnych lat temu przyznane były sradki unijne (37 milionów )Ale przyszły nowe władze (wilki i inne barany )i zmienily przeznaczenie dotacji na Basen Dolinka, okay. . Pogodziliśmy się z tym, ale nie godzimy się na To żeby inne obiekty niszczały i popadały w ruinę.
  • @1981 - Reasumując - piszesz że miasto jest odpowiedzialne za stan stadionu. Co z nim jest nie tak? Popsute, nie da się grać? Przecież grają. A nie czekaj - miasto nie dba bo - Olimpia Elbląg gra w lidze, na jakiś zasadach, które są wszystkim znane. Co musi mieć klub itp itd. I nagle się obudzili - o sku***sen potrzebujemy cieplutkiej trawki - miasto rób no że jo szybciutko bo nie pogramy. Czyli stadion miasto ma murawę, krzesełka - czyli jako stadion miejski można go używać. ALe nie olimpia nie może. I kumiesz o co chodzi czy nie bardzo. Podgrzewana murawa jest dla Olimpi nikogo więcej, jesli chcą grać w I lidzę. Ale to że prezes nie potrafi ogarnąć np. 5-6 lat temu że może uda się iśc wyżej i wyżej i robić coś - szukać inwestorów, robić eventy, zbierać kasę, żeby mógł klub robić się wielki. To potem wielkie zdziwienie, że olaboga trawka nie jest ciepła. Kumasz? Komuszku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - W tej chwili na stadionie mogą być rozgrywane mecze piłki nożnej, ale przypomnę ci gamoniu że kiedy były rozgrywane tam zwody lekkoatletyczne, ponieważ była bieżnia ! Teraz zarasta ona trawa, ponieważ ludzie z twoim podejściem zaniedbali to. .Ty masz poprostu pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. Jeśli chodzi o stadiony ich budowę w Polsce, to 90 % tych inwestycji podejmowało miasto. Olimpia to ubogi klub, więc pisanie o tym żeby wybudowali sobie stadion sami, jest niepoważne. 1981
  • No i mamy to powoli zaczynasz rozumieć. Stadion jest miasta. Olimpia chce ciepłą trawkę. To może zamiast trawki zrobić tartan wokół stadionu. Ale lekkoatleci nie maja takiego przebicia jak "kulturalni"kibice. Ale Elbląg to stan umysłu. Olimpia to ubogi klub - tak dokładnie ale to moja wina? Może Twoja? A może prezesa? Pisanie o tym żeby wybudowali sobie stadion jest niepoważne :)To jest dokładnie to samo co z trawą tylko że koszty o pare zer inne. To i to według mnie jest nie poważne. Skumałeś że stadion jest miasta, ale nie skumałeś że "nieoficjalnie"to ogarnia to tylko Olimpia. Kibice - nasz stadion itp. Concordia wejdzie, ból tyłka. Czyli jeśli coś jest miasta to miasta i niech zarządza tym jak chce. Jak Olimpia chce trawkę to niech sie dogada z miastem - jakiś wkład, a nie. Podsumowując to że jest tak a nie inaczej to wina tylko i wyłącznie klubu. Czy klub walczy o jakieś dotacje itp? Wasz ukochany prezes zarządza tym tak a nie inaczej. Kibic nie mają żadnego wpływu, a pretensje mają, o to do prezydenta (swoją drogą słabego prezydenta).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Komuszek to Cię zribił i to lewa ręką. Z tego co piszesz, wynika że jak nie ma kasy na jedno, to na inne tez nie może być. .na szczęście nie ty decydujesz o wydatkach Mista. Z twoim podejściem nie ma kasy na. pogotowie czy inne, więc niech nie będzie niczego upodabniasz się do pewnego pana z Podlasia - nazywa się Kononowicz
  • @1981 - Miej pretensje do swojego Ksiundza a nie do miasta. Bardzo nam to obojętne że dzielisz się z nami sposobem własnego poczęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Posłuchaj, nie ma czegoś takiego jak nieoficjalnie, Stadion jest własnością miasta, może z nim zrobic co chce, sprzedać, wynająć innemu klubowi, czy zrobić pastwisko dla takich baranów jak ty. To tak nie działa jak piszesz, żaden klub nie inwestuje tak pieniedzy.
  • @1981 - Jedno miasto, jeden klub. Czyli według Ciebie w innych miastach było tak. Klub kilka miesięcy przed możliwym awansem, dawał znać Miastu - chce trawę. Miasto mówi okej noproblem. Macie i mają. Walić tylko to że budżety się ustala w roku ubiegłym. Tylko w elblągu jest inaczej. Ty się nie spinaj bo ci żyłka pęknie. Wejdź sobie na fb olimpii - tam wszyscy jadą prezesa i jego zarządzanie. Ale nie Ty, by chyba byłeś jego ministrantem i zostawałeś po mszy w zakrystii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Tralala(2020-07-15)
  • @1981 - Wiesz, ten klub w ogóle nie inwestuje. To o czym ty do mnie mówisz. Chcesz zeby miasto dało na murawkę. A klub co da wzmian? Podział pieniążków od biletów, będzie płacił za podgrzewanie? Są jakieś plus tego że miasto da a dzięki temu olimpia da to. Czy jednak to ma być jednostronne wyciągnięcie łapy po hajs. Ty nie rozumiesz, że jak by prezes był nowoczesny to by wykombinował nawet próby pójscia w spółkę z miastem. partycypacja kosztów, no ale niestety Olimpia jest na tym etapie, że to w ogóle nie do pomyślenia. Wystarczy chcieć. Zrobić coś fajnego, ale tu masz Siebie i klapki na oczy prezesa i wąty do miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Tralala(2020-07-15)
  • @Tralala - Prezes jest mierny, ale ty swoimi wpisami przebijasz go. podajcie sobie łapki. Twoja głupota nie zna granic, czytając twój wywód na temat sytuacji w Polsce i Elblągu, jak jest źle i fatalnie, wnioskuje ze sam sobie nie dajesz rady w systemie kapitalizmu. .dodatkowo pomawiasz mnie o poglądy komunistyczne. Nie jestem komuchem, jestem zadowolony ze swojego życia, i świetnie sobie radzę w tych czasach 👌🙂 a ty ze swoimi frustracjami udaj się do specjalisty, ale gdzieś daleko.
  • @1981 - Twój komentarz pierwszy: "Brawo prezydent Wróblewski. Nareszcie. Prezydencie do dzieła. Możesz się zapisać złotymi zgloskami w historii naszego miasta. "Moja odpowiedź: hahaha, mam zasadnicze pytanie czemu miasto ma robić podgrzewaną murawę? Hajsu nie ma na nic, cięcia kosztów w szkolnictwie itp itd. - a pseudo kopaczom będą robić dobrze? i Według Ciebie to jest głupota ok. "WARA OD OLIMPII"itp itd. Taka ta mentalność kibiców olimpi niestety. Ja się nie frustruje, ale ty tak ponieważ na dzień dobry zostałem gejem bo. To jest frustracja proszę pana. Uważasz inaczej jesteś gej, pastuch ze wsi pod olsztynem, baran (swoją drogą masz coś do nich czy jak?). Według Pana co jest zadowolony z zycia. No mistrzostwo odwracać kota ogonem. MISTRZ!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    tralala(2020-07-15)
  • @tralala - No i znowu muszę sprowadzić Cię na ziemię ! Żaden mój komentarz nie dotyczył bezpośrednio prezydenta Elbląga. Nie będę ci się też tlumaczył czy coś do kogos mam, lub czy nie mam. Wiem tylko że jesteś prowokatorem. Aaa dowiedziałem się też że jesteś kibicem Polski, tak jak reszta Polski z resztą. ''Koncz Waść (najlepiej ze swoimi wywodami )wstydu oszczędź, ,
Reklama