UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • haha są bez szans niestety !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    42
    HAHAHI(2021-06-12)
  • @HAHAHI - "sa bez szans ''to byly pierwsze slowa lekarzy, jak ty i twoje rodzenstwo rodziliscie sie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    MENAGO(2021-06-12)
  • @HAHAHI - Czy teraz ci wszyscy którzy wieszali przysłowiowe psy na osobie księdza prezesa będą mieli tyle przyzwoitości by go przeprosić i pogratulować sukcesu? Osobiście przyglądałem się całej tej obrzydliwej akcji hejtowania z wielkim niesmakiem i obrzydzeniem i bardzo się cieszę z pięknego zakończenia sezonu. Brawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    27
    TeofilSkorupa(2021-06-12)
  • @TeofilSkorupa - Ja tez sie przygladam z wielkim obrzydzeniem i niesmak mam w gebie juz tyle lat, bo kase kosza niezla, a na wyplaty zawodnikom wciaz brakuje, rozliczen finansowych za kazdy rok tez nie ma, musza sie czuc bardzo bezkarnie, ale dzban tak dlugo nosi wode, . .. .. ze i w plebanii zabraknie. Czas jest wielki by pokazac ta swa niezlomnosc szczegolnie w sporcie gdzie obowiazuja zasady fer play, bo jak to mowia czym SKORUPKA za mlodu nasiaknie to na starosc TEOFILEM traci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    podziobro(2021-06-13)
  • @podziobro - no moze fair play, ale czy tam w klubie wiedza co to znaczy? prosze ksiedza?
Reklama