UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Już to widzę jak znowu naściągają drewniaków zresztą jak co roku to samo....
  • Jest wielka niepewnosc czy aby Olimpia ma przystapic do rozgrywek? sprawy finansowe zalegle, potrzeby biezace oraz kapital ludzki, ktory na ta chwile to pozim 4 ligi, poprostu takie sa fakty... )
  • batyr betonom nie pomorze
  • Witamy O. P w Olimpii. Fajnie że wracasz po kilku latach do Elbląga; )
  • Arka tak Lechia nie
  • Winkler powinien zostać ciężko będzie go zastąpić duże osłabienie
  • Wiecie jak się buduje zespół w 120tys miastach w ligach niemieckich, belgijskich, holenderskich czy angielskich? Kupujesz max 4-6 ludzi z nazwiskami i doświadczeniem i resztę kadry do max 20 ludzi bierzesz najlepszych młodzieży w przekroju 19-16lat i do przodu. Tylko na to nas stać a mamy dobrą akademię więc po co szukać dziury w całym tylko taka realizacja może sprawić że zespół będzie gryzł trawę nie obawiając się o żel na głowie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Dzielny rycerz 1(2026-06-25)
  • Czy ktoś może to potwierdzić że już znowu są zaległości i nie płacą piłkarzom? Podobno ostatni wypłata została przesunięta o miesiąc? Tak samo sztab.. jedynie nasz trener dostaje.. ciekawe posunięcia naszego wirtuoza strategii Pana Prezesa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Olimpijczyk sezon 2026/2027(2026-06-25)
  • Tych derbów prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie. Bo - co tu dużo ukrywać - najbardziej realny scenariusz to taki, że obie ekipy się miną na koniec sezonu. Czyli że się zamienią ligami. Z Olimpii właśnie odeszli gracze albo absolutnie podstawowi (Ozzy, Mynarczyk, Winkler) albo i tacy z drugiego szeregu. Kupić nowych wartościowych graczy nie ma za co. Akademia "wychowała" papierowe tygryski, które właśnie spadły ligę niżej i nie potrafią grać w piłkę. Ten sezon skończyliśmy fartownie, bo uratował nas tylko walkower z Bełchatowem. Nie ma powodów do optymizmu, będzie spadek.
  • @KibiczProstej - Ci twoi tak zwani podstawowi na boisku to spadli do 4 ligi. Olimpie uratował „cud w Bełchatowie”
  • Przepraszam, a kto ustalał plan przygotowań, sparingi jeśli w klubie od paru miesięcy nie ma trenera? Czy może jest, ale wstydzi się ujawnić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ZERO 00(2026-06-25)
  • Nic szczególnego. Wali bramki na poziomie IV ligi, w III się odnajdzie. Tylko nie trzeba być ekspertem, żeby widzieć, że OE to żadna opcja na granie. Z OE w II lidze odchodzili gracze kluczowi i szli ligę niżej. A prywatnie mieli lepiej. Zaplecze. Wypłata na czas. Święty spokój do trenowania i grania.
Reklama