UWAGA!

Piekarczyk klubem partnerskim Olimpii

 Elbląg, Karol Przybyła (z lewej) z Olimpii i Bartek Firlej z Piekarczyka podpisali umowę o współpacy
Karol Przybyła (z lewej) z Olimpii i Bartek Firlej z Piekarczyka podpisali umowę o współpacy (fot. Olimpia)

Olimpia Elbląg rozpoczęła budowę sieci klubów partnerskich. Pierwszym została Akademia Piłkarska "Piekarczyk". Umowę w tej sprawie przedstawiciele obu klubów podpisali dziś (27 maja) w siedzibie Olimpii. 

Olimpia Elbląg podpisała umowę o współpracy z Akademią Piłkarską Piekarczyk.

- Nie ukrywam, że bardzo zależało nam na nawiązaniu tej współpracy. Celem Akademii Olimpii Elbląg jest przede wszystkim praca z najzdolniejszymi adeptami futbolu z Elbląga i okolic, a doskonale zdajemy sobie sprawę, że sporo interesujących zawodników trafia właśnie do mniejszych akademii. Tym krokiem rozpoczęliśmy także proces budowania pewnego rodzaju „sieci” klubów partnerskich i już niebawem poinformujemy o kolejnej współpracy. - powiedział Karol Przybyła, koordynator Akademii Olimpii Elbląg dla klubowej strony.

Akademia Piłkarska „Piekarczyk” to stosunkowo młody klub na sportowej mapie Elbląga. Skupia się na pracy z dziećmi, z którymi prowadzi szkolenie do końca wieku Orlika (13 lat). Zgodnie z podpisaną umową po zakończeniu tego wieku wybrani zawodnicy Piekarczyka będą mieli możliwość przejścia do drużyn Olimpii.

Dzięki współpracy z żółto-biało-niebieskimi „piekarscy czeladnicy” będą mieli możliwość trenowania na obiektach Olimpii, otrzymają zaproszenia na treningi i turnieje żółto-biało-niebieskich. Możliwa też będzie wymiana zawodników pomiędzy obydwoma klubami. Trenerzy Piekarczyka otrzymają możliwość szkoleń, staży oraz wsparcie merytoryczne ze strony Olimpii. A zawodnicy możliwość bezpłatnego wstępu na mecze żółto-biało-niebieskich w II lidze.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama