Stomil - Olimpia bez bramek

Elbląg, Stomil - Olimpia bez bramek

Olimpia Elblag bezbramkowo zremisowała w Olsztynie ze Stomilem. Żółto-biało-niebieskich dopingowało około 600 kibiców. Zobacz tekstową relację. Zobacz zdjęcia.

Olimpia Elbląg rozpoczęła mecz w następującym składzie: Witan - Sarnowski, Piekarski, Kuczałek, Czernis, Jakubczyk, Stefaniak, Danilczyk, Senkevich, Branecki, Gabrych.

5 min. - Elbląscy kibice nie żałują gardeł. Zobacz film.

6 min. - Spore zamieszanie pod bramką żółto-biało-niebieskich po rzucie różnym. Na szczęście sytuacja opanowana.

10 min - Na razie przewagq po stronie Stomilu. Czekamy na pierwszą groźną akcję elblążan.

18 min - Pierwsza groźna sytuacja Olimpii. Strzela Senkevich, został zablokowany. Korner dla Olimpii, ponowny strzał i niestety nie ma bramki.

20 min - Świetna interwencja Witana po strzale z rzutu wolnego!

26 min - Elblążanie przerwali kontratak gospodarzy. Tempo meczu trochę wolniejsze.

31 min - Niebezpiecznie pod bramką Andrzeja Witana. Na szczęście strzał Wójcika niecelny.

32 min - żółtą kartką ukarany Gabrych.

35 min - faul na jednym z piłkarzy Stomilu 30 metrów od bramki Olimpii. Strzał Stromeckiego z wolnego niecelny.

40 min - Zamieszanie pod bramką Stomilu, gospodarze wychodzą z opresji.

45 min - Kontra elblążan, ale z bramki wychodzi w porę Mądrzyk i przerywa akcję Olimpii.

45 min - Sędzia dolicza tylko minutę, ale do końca pierwszej połowy niewiele się już dzieje.

Rozpoczęła się drugą połowa.

W przerwie doszło do przepychanek kibiców Olimpii z ochroną pod bramą stadionu. Nie wszyscy kibice zostali bowiem wpuszczeni na trybuny, więc postanowili wyładować swoją złość.

53 min - Łukasz Sarnowski próbował dośrodkować w pole karne Stomilu, ale od bramki zacznie Mądrzyk.

57 min - Jan Senkievich strzela ponad poprzeczką min

59 min - Groźnie pod bramką Olimpii! Spychała strzela minimalnie nad poprzeczką.

59 min - Sędzia coraz częściej wyciąga żółte kartoniki. Ukarani Piekarski i Witan z Olimpii oraz Stromecki ze Stomilu.

67 min - Groźnie wrzutki Stomilu w pole karne Olimpii, żółto-biało-niebiescy wybijają. Tymczasem na trybunach zajmowanych przez kibiców Olimpii płoną race. Sytuację monitoruje policja.

69 min - Elblążanie atakują! Strzał z główki broni bramkarz gospodarzy.

75 min - Obrońcy Olimpii wybijają piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Stomilu.

80 min - Szansa dla Olimpii, ale piłkę po dośrodkowaniu łapie bramkarz gospodarzy.

86 min - W ostatnich minutach przewagę ma Olimpia. Strzelał Stasiak, ale niecelnie.