UWAGA!

Alicja testuje SportEl.pl: jak spalić najwięcej?

 
Elbląg, Alicja testuje SportEl.pl: jak spalić najwięcej?
fot. Anna Dembińska

 Każdy może znaleźć dyscyplinę sportu i sposób jej uprawiania dostosowany dla siebie. Czasami jednak droga do odkrycia tego, co nam pasuje bywa długa i prowadzi przez meandry Internetu. A gdyby tak ją skrócić? W tym może Wam pomóc nasz cykl, w którym podpowiadamy, jak, gdzie i za ile możecie się poruszać. Specjalnie dla Was różne formy aktywności testuje Alicja. Tym razem spalimy trochę kalorii i wymodelujemy sylwetkę. Więcej zdjęć.

 Nie ma zmiłuj, nie ma drogi na skróty - żeby wymodelować sylwetkę trzeba się napracować. Taki wysiłek się jednak opłaca, bo mamy nie tylko piękniejsze ciało, ale i lepsze samopoczucie. A gdyby wzmocnić efekt? Maksymalnie wykorzystać czas spędzony na ćwiczeniach?
       Szczęśliwie dla nas jest taka opcja, dzięki technologii, która idzie z duchem czasu. W Studio Perfect Line Fitness urządzenia do ćwiczeń wzmocnione są podciśnieniem i podczerwienią, a dodatkowo odmładzają skórę za pomocą fal światła. Co daje taka kombinacja? Szybszą przemianę materii, redukcję cellulitu, zwiększenie elastyczności skóry, jej lepsze nawilżenie.
       - Na co dzień jestem osobą aktywną, regularnie ćwiczę, więc ten temat nie jest mi obcy. Powiem jednak szczerze, że pierwszy raz miałam styczność z takimi urządzeniami. Wrażenia bardzo przyjemne, to takie ćwiczenie z "turbo-doładowaniem", wiele daje - opowiada Alicja, która w tym tygodniu testowała urządzenia Studio Perfect Line Fitness. Trening ten w błyskawicznym tempie pozwala spalić zbędne kalorie, a przy okazji to, co go wyróżnia, to poprawia kondycji naszej skóry. Kropką nad „i” są rollery które w szybki zregenerują nasze mięśnie.
       Jeśli chcecie na własnej skórze poczuć trening, który ma za sobą Alicja, koniecznie kliknijcie po 10% RABAT wchodząc na SportEl.pl. Być może to właśnie tam, rozpocznie się Wasza przygoda ze sportem.
----autopromocja----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama