UWAGA!

Nauka języków obcych to lepsza przyszłość

2014-02-21
Aktualizowany 2014-02-24 11:05
 

Korzyści płynące z nauki języków obcych są w dzisiejszych czasach oczywiste dla każdego. Na pewno wszystkie wiążą się z możliwościami, które dają szanse na polepszenie własnej przyszłości: zdobycie lepszej pracy, awans, podwyżkę, mobilność w internecie, podczas podróżowania i swobodę w kontaktach ze znajomymi na całym świecie.

Oprócz tego warto dodać, że nauka języków sprzyja ćwiczeniu pamięci, poszerza naszą wiedzę o świecie, kulturach innych narodowości, a także wspomaga rozwijanie indywidualnych zainteresowań.
       Na naukę języka nigdy nie jest za późno, każdy może opanować język, niezależnie od wieku, czy przekonań na temat własnych umiejętności językowych. Ważna jest otwartość, motywacja i odrobina determinacji, a rezultaty wynagrodzą wysiłek włożony w naukę.
      
       Dobry wybór, lepsze efekty

       Ze względu na dużą ilość szkół językowych, często wpadamy w konsternację – na jaką szkołę się zdecydować. Solidna marka szkoły, bogate portfolio językowe i ugruntowana pozycja na rynku to na pewno dobre wytyczne.
       Dlatego polecamy tę najlepszą. W najdłużej działającej w Polsce szkole empik school uczy się ponad 50 000 osób rocznie. Empik school to miejsce z fantastyczną atmosferą, profesjonalnymi lektorami i szeroką ofertą. Jest tutaj naprawdę duży wybór języków; oprócz podstawowych europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, norweskiego można również nauczyć się bardziej egzotycznych – japońskiego, arabskiego, chińskiego. Po ukończeniu kursu każdy Słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający wiedzę z danego języka.
      
       Grunt to dobra metoda

       W empik school można uczyć się na dowolnym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Dużą popularnością cieszą się także kursy dla dzieci. W oparciu o autorską metodę dydaktyczną – THE INSELL METHOD Słuchacze od pierwszych zajęć rozwijają umiejętności komunikacji w naturalnych warunkach i szybko zyskują swobodę mówienia w nowym języku. Tutaj nie ma suchego wkuwania słówek, czy gramatyki, na pierwszym miejscu jest sprawne porozumiewanie się w praktycznych sytuacjach.
       empik school wyróżnia się również spośród innych szkół nowoczesną ofertą kursów online, prowadzonych przez internet z Lektorem na żywo. Języka można uczyć się w dowolnym miejscu, wystarczy komputer, dostęp do internetu i słuchawki. Godziny zajęć są bardzo elastyczne, a grupy kameralne.
       Każda placówka empik school ma swoich konsultantów, którzy doradzają wybór kursu dla nowego Słuchacza. Warto umówić się na taką wizytę, poznać szkołę i bezstresowo przetestować swoje umiejętności.
       Każdy Słuchacz, niezależnie od wielkości grupy, traktowany jest indywidualnie i zawsze może liczyć na pomoc oraz konsultację swoich postępów w nauce z Lektorem prowadzącym zajęcia.
       Empik school stale ulepsza swoją ofertę i dba o komfort Słuchaczy, oferując nowoczesne pomoce dydaktyczne, usprawniając monitorowanie postępów w nauce, czy proponując dodatkowe, bezpłatne zajęcia oraz atrakcje związane z dobrą zabawą, a także poszerzaniem wiedzy o ciekawostki kulturowe z różnych stron świata.
      
       Nowości z Elbląga

 

W placówce w Elblągu ruszają nowe kursy dla początkujących w języku: rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim oraz włoskim. Obecnie trwają zapisy na II semestr dla wszystkich grup wiekowych. Rodzice mogą wybrać kurs dla swojej pociechy, na którym dzieci uczą się języka przez zabawę. Specjalne kursy dla maturzystów pomogą bez stresu przygotować się do egzaminu dojrzałości. 
       W empik school każdy znajdzie coś dla siebie. Czy to kurs stacjonarny, w jednej z 34 placówek w kraju, czy przez internet – ważne jest, żeby po prostu zacząć. Każdy czas jest dobry, nawet ten wakacyjny. Warto też śledzić nowości, rabaty i promocyjne oferty. Kurs w empik school to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale najlepszy – dla siebie i swojej lepszej przyszłości.
      
      

Zadzwoń: 55 232 70 49 i dowiedz się więcej lub przyjdź do siedziby przy ul. Armii Krajowej 7-8 (koło czołgu).
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej