UWAGA!

Ściąga portElu. A po szkole idę na…

 Ściąga portElu. A po szkole idę na…

Dla niektórych dzieci udręka, dla innych radość z możliwości ponownego spotkania znajomych ze szkolnej ławki. Niedawno rozpoczął się rok szkolny. Program obowiązujący w szkole nie zawsze trafia do uczniów, dlatego też sporą część czasu spędzają oni na zajęciach pozaszkolnych gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty. Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy.

Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze pociechy.
      
       Akademia Rocka - Akademia Rocka New Drum School to nowa szkoła muzyczna w Elblągu. Nauczysz się tutaj śpiewać i grać na instrumentach takich jak: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, keyboard. Zajęcia są prowadzone w grupach, a także indywidualnie. Myślą przewodnią szkoły jest promowanie na wzór amerykański „muzykowania” wśród młodzieży (i nie tylko). W Stanach Zjednoczonych nie ważne czy jest się prawnikiem, sprzedawcą, inżynierem, czy mechanikiem. Duża część społeczeństwa „muzykuje”. Grają na ulicach, w garażach, w klubach – wszędzie gdzie się da. czas na Polskę! Uwaga! Dla każdego nowego ucznia pierwsza lekcja jest za darmo. W szkole mogą uczyć się osoby w wieku od 6 do 106 lat. Zapisy: tel. 504-553-763, pod mailem newdrumschool@gmail.com lub na stronie.
      
       Broadway – Szkoła Tańca Broadway dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na zajęcia wokalne, taneczne oraz ćwiczenia dla młodszych i starszych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zajęcia: Akademii Musicalowej – taniec i śpiew dla dzieci i młodzieży; Zajęcia Akademii Sztuki Baletowej – rytmika baletowa, taniec klasyczny, neoklasyczny, współczesny (modern, jazz); Zajęcia Gimnastyki Artystycznej dla dzieci, Zajęcia tańca Hip Hop dla młodzieży – Street Dance i House, Zajęcia dla dorosłych: Zumba, Fitness, Yoga, Latino Solo dla kobiet, Taniec Towarzyszki dla par. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 55 236 92 82, 606 716 626, lub na adres e-mail: broadway@taniec.elblag.pl. Opis oraz terminy i ceny zajęć można znaleźć na stronie.
      
       Centrum Tańca „Promyk” - Lubisz tańczyć i chcesz rozwijać taneczne umiejętności? Centrum Tańca Promyk to miejsce dla Ciebie. W ofercie znajdziesz zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów na profesjonalnych salach tanecznych. Najmłodsi mogą skorzystać z zajęć rytmiki lub Dziecięcej Akademii Tańca. Dla dzieci, które mają niespożytą energię doskonałe będą zajęcia w rytmach hip-hop i disco Dance, czyli taniec nowoczesny. Sympatyków tańców latynoamerykańskich oraz standardowych zachęcamy do udziału w zajęciach tańca towarzyskiego, podczas których dzieci oprócz umiejętności tanecznych zdobędą jeszcze wiedzę o tym jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji. Do końca miesiąca wszystkie powyższe zajęcia są bezpłatne. Wśród propozycji dla dzieci i młodzieży są też nowości. Trwają zapisy na gimnastykę artystyczną i street dance. W ofercie znajdują się także zajęcia dla dorosłych - taniec towarzyski, lady latino, zumba, celluStop, NatuSumba oraz 50+. Chętnych prosimy o kontakt pod nr 55 611 01 30/40. Wszystkiego o zajęciach dowiesz się tutaj.
      
       FanRobot - Nauka i Zabawa - podczas zajęć wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat robotyki. Poznajemy, różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego obrazkowego języka programowania nasze roboty ożywają. Na każdych zajęciach jest czas na zabawę. Sprawdzamy, testujemy i omawiamy działanie robotów. W razie potrzeby udoskonalamy projekty rozwijając twórcze myślenie i kreatywność dzieci. Program warsztatów został przygotowany dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci młodsze (6-9lat) pracują na zestawach Lego WeDo, natomiast dzieci starsze (9-12lat) na najnowszych zestawach Lego Mindstorms EV3. Zajęcia w roku szkolnym 2014/2015 to popołudniowe spotkania 1x w tygodniu (15 spotkań w semestrze). Trwa rekrutacja do nowych grup. Zajęcia już od października. Uczestnicy pracują w dwuosobowych zespołach pod okiem instruktora. Małe grupy, maksymalnie 10 osobowe. Więcej informacji pod nr 517 03 02 02 oraz na stronie.
      
       Grupa Wodna - Jesteśmy przekonany, że każdy rodzic sam najlepiej odpowie na to pytanie. Sprawdziliśmy, że nasi klienci cenią bezpieczeństwo nad wodą, wpływ na zdrowie i kształtującą się sylwetkę oraz poprawę kondycji. W Grupie Wodnej zebrali się sprawdzeni specjaliści, pedagodzy, entuzjaści czynnie uprawiający pływanie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie pływackie, sportowe i pedagogiczne opracowaliśmy spójny, bardzo efektywny system, który pozwala krok po kroku osiągać konkretne umiejętności. Sprawdź naszą ofertę na stronie i rzuć okiem na grafik.
      
       Kolarstwo Górskie MTB - jest coraz bardziej popularnym i docenianym sposobem spędzania wolnego czasu, daje możliwość rozwoju fizycznego oraz kształtuje charakter i osobowość. Bezpośrednie sąsiedztwo z „Bażantarnią”, daje ogromne możliwości do tego, aby w przyjemny sposób w grupie rówieśników spędzać wolny czas jeżdżąc po szlakach. Trenowanie kolarstwa górskiego nie oznacza tylko jazdy na rowerze, szczególnie w okresie zimowym gdy warunki nie sprzyjają. Wówczas organizujemy: zajęcia na basenie / siłownia / gry sportowe / wszechstronną aktywność fizyczną w terenie lub na sali gimnastycznej.Zapisz się na kolarstwo górskie MTB i daj sobie szansę na rozwijanie sportowej pasji. Więcej informacji pod nr: 790 565 350 lub na stronie.
      
       LKS Mlexer - informuje, iż trwa nabór do szkółki tenisa stołowego dzieci w wieku od 6 – 13 lat. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 16.15 do 17.45 przez doświadczonego trenera w sali sportowej w Centrum Sportu i Biznesu na ulicy Grunwaldzkiej. Wszystkich zainteresowanych grą w tenisa stołowego serdecznie zapraszamy. Postarajmy się, aby zaszczepiać w dzieciach sport od najmłodszych lat. Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu lub pod nr 503 022 789.
      
       Maluchy Pływają - Szkoła pływania Maluchy Pływają prowadzi zajęcia dla niemowląt od 3 miesiąca życia, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także kurs przygotowawczy do egzaminów na ratownika WOPR! Grupa Najmłodsza- dzieci od 3 miesiąca do 6 roku życia. Zajęcia oswajające z wodą, w których biorą udział dzieci z rodzicami. Zajęcia trwają 60 min. Grupa Maluchy - dzieci 4-10 lat. Pływanie bez rodziców, przeznaczone dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z basenem, jak i dla bardziej zaawansowanych pływaków. Zajęcia trwają 45minut i prowadzone są przez dwóch instruktorów. Grupa Starszaki- nauka pływania odbywa się na trzech poziomach zaawansowania na dużej niecce pływalni: 1-poziom podstawowy (adaptacja do środowiska wodnego i nauka pływania od podstaw), 2-poziom średni (doskonalenie pływania wszystkimi stylami), 3-poziom wysoki (pływanie sportowe). Więcej informacji na stronie, na profilu i pod nr tel. 500 131 668 lub 512 188 804.
      
       „Ronin” Szkoła Aikido - Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na treningi Aikido: sekcja dziecięca w wieku 7-13 lat, sekcja młodzieżowo-dorosła od lat 14. Co zrobić aby się zapisać? Wystarczy przyjść na trening 30 minut wcześniej, zgłosić się do instruktora i wypełnić ankietę członkowską. Należy przynieść ze sobą spodnie dresowe, koszulkę i klapki. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na pierwszy trening z osobą dorosłą w celu wypełnienia ankiety i wyrażenia zgody na udział w treningach. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę ze stopniami mistrzowskimi. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnej macie – tatami. Jesteśmy jedyną w Elblągu sekcją należąca do Polskiej Federacji Aikido! Miła atmosfera oraz wspólne wyjazdy na staże w kraju i za granicą sprawią, że wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją sprawność ruchową i w miłej atmosferze aktywnie spędzić czas będą w 100% zadowolone. Zadzwoń pod nr 668 300 806 lub 515 216 612. Więcej informacji także na stronie.
      
       „Score” -
Szkoła tenisa & squash ogłasza nabór do grup: tenis, przedszkole tenisowe (5-7 roku życia), szkółka tenisowa (grupy w zależności od wieku i zaawansowania), grupy młodzieżowe, grupy dla dorosłych, grupy zawodnicze. W squash grupy wiekowe rozpoczynają się od: przedszkole squashowe (5-7), akademia squashowa, grupa młodzieżowa, lejdis squash i dla dorosłych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu każda gra, będzie jednocześnie fantastyczną zabawą i treningiem.Znajdź sposób na nudę i wybiegaj się z rakietą w dłoni. Szczegóły pod nr: squash 695 447 385, tenis 603 670 915 lub na stronie. Pierwsza lekcja za darmo!
      
       UKS Kontra - wznowił od 1 września zajęcia szkoleniowe w dyscyplinie boks, tym samym ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sekcji pięściarskiej i zaprasza na treningi boksu w grupie początkującej chłopców i dziewcząt z rocznika 2003 oraz starsze. Zajęcia sportowe odbywają się na hali sportowej MOSiR w Elblągu przy ul. Agrykola 8 we wtorki i czwartki w godz.16.30 - 18.00 pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów. Rodzice pamiętajcie,że każda forma aktywnego spędzania czasu wolnego jest wspaniałą okazją do rekreacji oraz nawiązania przez wasze dzieci nowych kontaktów z rówieśnikami. Zapraszamy na zajęcia nauki boksu wszystkich chętnych. Zadzwoń i zapisz się 530 049 797 lub 530 612 043.Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
      
       UKS Wikingowie – Prowadzimy zajęcia w hokeju na lodzie. Niezapomnianą przygodę na łyżwach rozpoczynamy już od października. Zapraszamy na treningi na lodowisku. Nie umiesz jeździć na łyżwach - nie szkodzi, nauczymy Cię. Wypożyczamy również sprzęt ochronny dzięki któremu nauka i doskonalenie jazdy stają się całkowicie bezpieczne. Informację o terminach treningów na bieżąco można znaleźć na naszej stronie lub na naszym profilu. Można także zadzwonić pod nr: 512 167 080. Zapraszamy.
      
       ZKS Olimpia Elbląg - to najstarszy i najbardziej znany klub piłkarski w regionie. W akademii piłkarskiej elbląskiego klubu trenuje dzisiaj blisko pół tysiąca młodych zawodników, którzy mają do dyspozycji najlepsze waruki treningowe, a zajęcia prowadzone są przez doświadczona kadrę trenerską. Cały czas prowadzony jest nabór do roczników 2002 – 2010. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej klubu.
      
      
Tabela będzie aktualizowana na bieżąco. Zachęcamy właścicieli firm organizujących zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, które nie pojawiły się w spisie do przedstawienia nam swojej oferty.
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem milosz@portel.pl

      
GA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)