UWAGA!

Ściąga portElu. A po szkole idę na…

2019-09-12
Aktualizowany 2019-09-12 16:00
Elbląg, Ściąga portElu.  A po szkole idę na…

 Za kilka dni rozpoczyna się rok szkolny. Niektóre dzieci się smucą z powodu końca wakacji, inne cieszą z możliwości ponownego spotkania ze znajomych ze szkolnej ławki czy poszerzania horyzontów. Program obowiązujący w szkole nie zawsze jednak trafia do uczniów, dlatego też sporą część czasu spędzają oni na zajęciach pozalekcyjnych, gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty.

Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze dzieci.
      
      Akademia Superkids - Język angielski dla dzieci w Bibliotekach! Dynamiczne zajęcia dla najmłodszych dzieci od 4 do 8 lat nad Jarem, na Zawadzie i w Śródmieściu. Od października także na Warszawskim Przedmieściu w Klubie Sąsiedzkim na Wyczółkowskiego. Zajęcia prowadzone są przez Szkołę Językową Fabryka Języka.
      Nasze zajęcia angażują wszystkie zmysły dzięki muzyce i ruchowi, używamy wielu różnorodnych materiałów dydaktycznych, takich, jak karty obrazkowe, plakaty, pacynki, plansze, sekwencje video, wielkie maty podłogowe, gry i wiele innych. Poruszamy tematy bliskie dziecku, by czuło się komfortowo na naszych zajęciach. Nasze lekcje cechuje różnorodność i częsta zmiana aktywności co gwarantuje zainteresowanie i skupienie dziecka. Co tu dużo mówić, od lat testują nas dzieci i mówią, że jest czadowo! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w wymiarze 30 minut, a dla dzieci szkolnych 45/60 minut. Filia nr 5 KOSTKA na Zawadzie - 4 i 5 latki w poniedziałki. Filia nr 4 przy Ogólnej 59 nad Jarem - 5, 6, 7 i 8 latki we wtorki i środy. Filia nr 6 przy ulicy Słonecznej w Śródmieściu - 4, 5 i 6 latki w czwartki. Klub Sąsiedzki na Warszawskim Przedmieściu dzieci 4-7 lat środy. Mamy ofertę również dla starszych dzieci w siedzibie na Bielanach. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 506 142 278, fb: Fabryka Języka Elbląg lub www.fabrykajezykaelblag.pl.
      
      Akcent Szkoła Językowa - to szkoła, która powstała z miłości do języków, gdzie najważniejsza jest atmosfera i indywidualne podejście do człowieka. Oferujemy 7 języków na wszystkich poziomach: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski dla dzieci od 3 lat, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz polski dla obcokrajowców. Organizujemy także kursy poranne i weekendowe. Uczymy przy pomocy tablic interaktywnych nowoczesnymi metodami zaczerpniętymi z Wielkiej Brytanii. Wyróżniamy się przestronnymi, dużymi salami najnowocześniej wyposażonymi w mieście. Zajęcia urozmaicamy grami i programami na tablicy interaktywnej. Dzięki temu kursanci zapominają o własnych barierach, a język przyswajany jest łatwo i szybko. Jeśli chcecie nas poznać zapraszamy na Dni Otwarte 3-6 września, Dzień Językowy 10 września, Tydzień za FREE 16-19 września (linki do wydarzeń na naszym profilu facebookowym). Nasza szkoła znajduję się na Pl. Dworcowym 3a, I piętro, tel. 665 868 688. Obejrzyj filmik o naszej szkole w seriwisie You Tube. Odwiedź nas, poleć 2 osoby a otrzymasz 100zł rabatu! Do zobaczenia w Akcencie. Zapraszamy także na naszą stronę akcent.elblag.pl. Na hasło portEl, dla 5 pierwszych osób torba szkolna w prezencie. 
      
      Edun Korepetycje w Elblągu - to centrum edukacyjne, które już siódmy rok szkolny pomaga i wspiera uczniów na każdym poziomie edukacji szkolnej. W naszej ofercie znajdują się korepetycje i kursy ósmoklasisty i maturalne z każdego przedmiotu. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów i 8 klasistów! Wszystkie korepetycje w jednym miejscu! Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu ósmoklasisty lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy. Nauka w Edun Korepetycje odbywa się: w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie; kursy maturalne i ósmoklasisty w grupach (4-6 osób). Dlaczego Edun Korepetycje? Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze! Każdemu uczniowi zapewniamy indywidualne podejście. Inspirujemy i motywujemy ich do samodzielnego rozwiązywania problemów. Stosując metodę małych sukcesów, każde zajęcia to spora dawka wiedzy dla uczniów (każde zajęcia trwają 90 minut). Nasi podopieczni potrafią nazwać swoje postępy i umiejscowić na liście wymogów edukacyjnych programu nauczania. Uczymy w sposób praktyczny rozwiązywania zadań i uczymy strategii egzaminacyjnych. Korepetycje i kursy: maturalne i ósmoklasisty prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 18 złotych/lekcja - to nasze atuty. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy lub przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury- odwiedź nasz oddział Edun Korepetycje już dzisiaj! Oferujemy darmową lekcję próbną!!! Zapisując się na kurs maturalny lub ósmoklasisty w sierpniu oferujemy promocyjne ceny! Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na stronie edun.pl lub pod nr: 55 621 29 28, 796 212 922.
      
      FanRobot - Nauka i Zabawa - zapraszamy na ciekawe zajęcia z programowania w świecie Minecrafta, robotykę, program "młody programista" i akademię YouTube. Wybierz najlepszy program dla swojego dziecka: zajęcia w świecie Minecraft: Wstęp do programowania (7-8 lat) - ćwiczymy myślenie algorytmiczne oraz umiejętności matematyczne. Podstawy programowania (8-10 lat) - zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzenie algorytmów w języku blokowym LUA. Programowanie dla zaawansowanych (10-12 lat) - programowanie w tekstowych językach LUA i Python z wykorzystaniem elementów elektroniki microbit. Akademia YouTube (9-12 lat) - na te zajęcia zapraszamy młode kreatywne osoby, które chcą spróbować swoich sił przed kamerą lub marzą o prowadzeniu własnego kanału na YT. Warsztaty mają charakter projektowy – wykorzystujemy komputer do pracy twórczej i realizacji własnych projektów filmowych pod okiem naszych instruktorów. Robotyka (7-9 i 10-12 lat) - podczas konstruowania robotów z Lego Mindstorms EV3 lub Lego WeDo dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i poznają fascynujący świat techniki. Krok po kroku budują robota, którego ożywiają za pomocą obrazkowego języka programowania. Młody programista (8-11 lat) - to zajęcia na których poznamy różne rodzaje programowania blokowego w tym najpopularniejszy Scratch! Zajęcia bogate w wykorzystane pomoce dydaktyczne, rozbudowana tematyka: Scratcha, Ozoboty, ScottieGo!, MakeyMakey, programowanie drona, cyfrowe miasto, roboty lego, elektronika. W programie Scratch każdy uczestnik naszych zajęć stworzy własne gry zręcznościowe. Myślenie algorytmiczne będziemy ćwiczyć w grze edukacyjnej ScottieGo. Dużą atrakcją zajęć będzie zaprogramowanie drona tak, aby pokonał przygotowany przez nas tor przeszkód i bezpiecznie wylądował w wyznaczonym miejscu. Przeniesiemy się również do inteligentnego miasta, gdzie czeka nas programowanie sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych czy przejazdach kolejowych. Łącząc siły stworzymy jedno, wielkie cyfrowe miasto. Chciałbyś, żeby Twoje dziecko miało ciekawe urodziny? Dwie godziny zabawy w świecie minecrafta, robotyką Lego lub eksperymentami zadowoli nawet najbardziej wymagających młodych naukowców. Chcesz być na bieżąco? Sprawdzaj nasz profil i stronę: www.fanrobot.pl. Tam znajdziesz wszystkie, szczegółowe informacje. Zapraszamy na nasze warsztaty również klasy szkolne. Więcej informacji pod nr: 517 03 02 02.
      
      Leonardo School - zaprasza dzieci w wieku 2-13 lat. To szkoła, gdzie dziecko przeżywa wspaniałą przygodę. Uczy się nie tylko języka angielskiego, ale także tego, jak skutecznie, szybko i z radością zdobywać wiedzę. Zapisując tu swoje dziecko dajesz mu szansę, aby uczestniczyło w zajęciach opartych na wyjątkowych metodach. Zapraszamy więc dzieci na zajęcia w dwóch modułach. Leo English– wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego dla dzieci od 2 do 12 lat. To zajęcia, na których mówi się tylko po angielsku. Żadna lekcja się nie powtórzy, a powtórek jest tyle ile trzeba, aby zapamiętać przerabiane słówka i frazy. Pracujemy twórczo, interesująco i efektywnie, wykorzystując szeroki wachlarz nowoczesnych pomocy dydaktycznych (ponad 700 na 7 poziomach nauczania). Efekty widoczne są już po kilku miesiącach. Leo Maniak z kolei to nietuzinkowy program skierowany do dzieci w wieku 8-13 lat. Ma on na celu rozbudzić i rozwinąć zainteresowania i talenty drzemiące w umyśle dziecka. Ortografia nie musi być zmorą - nasi bohaterowie sprawią, że będzie zabawna. Przy wykorzystaniu skutecznych metod efektywnej nauki pozna ok. 500 słów z trudnością ortograficzną. Uczymy technik, które nauczą płynnie czytać. Wykorzystamy sprawdzone techniki pamięciowe do łatwego zdobywania wiedzy z podstawy programowej szkoły podstawowej. Aby się o tym przekonać, przyjdź na bezpłatne lekcje pokazowe już 31.08. lub w każdą sobotę września między 10-tą a 13-tą – Elbląg, ul. Hetmańska 15 I-J. Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń 733 500 443, napisz na elblag@leonardoschool.pl i odwiedź nasz profil na facebooku.
      
      Nauka Języków Obcych Regent - Jesteśmy szkołą z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, posiadamy szereg autorskich metod w tym zakresie. Zajęcia prowadzą głównie nauczyciele anglojęzyczni, jedynie wspomagani, o ile jest taka potrzeba, przez polskich nauczycieli. Nasi lektorzy pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, a co za tym idzie, na zajęcia przychodzą nie tylko z podręcznikiem, ale i z kulturą własnego kraju oraz doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego za granicą. Uczniowie Regenta poza umiejętnościami językowymi nabierają odwagi w bezpośredniej komunikacji z obcokrajowcami. Od lat organizujemy i przeprowadzamy egzaminy Cambridge, które są przepustką do podjęcia studiów czy pracy na całym świecie. Z sukcesami prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE. Prowadzimy kursy popołudniowe dla dzieci (już od 5 lat), młodzieży i dorosłych, zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania (one-to-one). Nowość w naszej ofercie! W jednej cenie dwa języki, czyli kurs hiszpańskiego po angielsku. Proponujemy również kurs języka hiszpańskiego od podstaw prowadzony przez polskiego lektora. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się 9 września. Zapraszamy do zapisów w sekretariacie szkoły, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-18.00 lub pod nr tel. 502461334. Możliwość umówienia się na bezpłatne lekcje pokazowe: biuro@regent.edu.pl.
      
      PROFI Lingua - największa sieć szkół językowych w Polsce, zaprasza na kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Oferujemy szeroką gamę języków (w tym język chiński i norweski), jak również kursy przygotowujące do testu 8-klasisty (EGZAMIN_8) oraz egzaminu maturalnego (PROFI Matura) i egzaminów międzynarodowych (m.in. FCE, CAE, LCCI). Najmłodszych słuchaczy zapraszamy na zajęcia Disney English prowadzone na licencji amerykańskiej. Osoby dysponujące czasem w godzinach porannych, zapraszamy na kursy w atrakcyjnych cenach. Organizujemy kursy specjalistyczne na życzenie szkół, firm i instytucji. Nowi słuchacze otrzymają przy zapisie atrakcyjne prezenty, a osoby kontynuujące naukę korzystne rabaty cenowe. Więcej informacji na naszej stronie www.profi-lingua.pl lub w siedzibie szkoły przy ul. Armii Krajowej 7-8 (III piętro) tel.: 55 2327049, 695213687 albo mailowo: elblag@profilingua.pl.
      
      Szkoła Tańca Broadway - Już od 01 września 2019 roku ruszają zapisy na zajęcia do Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu. W tym sezonie będzie można zapisać dzieci na zajęcia takie jak: rytmika baletowa, taniec ze wstążką, taniec współczesny, street dance. Dla młodzieży proponujemy zajęcia: taniec współczesny, street dance, a dla dorosłych: zumba, taniec towarzyski dla par, latino solo dla pań, fitness, stretching, tabata. Na wszystkie zajęcia można zapisywać się już z początkiem roku szkolnego - czyli od 01.09.2019, pod numerem tel.: 606 716 626, lub przez e-mail: Broadway@taniec.elblag.pl, lub wysyłając wiadomość na FB. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu zajęć znajdują się na stronie www.taniec.elblag.pl.
      
      Szkoła Tenisa & Squasha „SCORE”- oferuje wyczerpujące, pełne ciężkiej pracy treningi w doskonałej, przyjaznej atmosferze. Szkoła funkcjonuje przy ulicy Daszyńskiego oraz przy ul. Uroczej w Elblągu. Jej głównym zadaniem jest przede wszystkim nauka gry w tenisa, nie zapominając jednak o przyjemności, którą powinny z niej czerpać dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorsko-trenerską z wieloletnim doświadczeniem, której pasją jest tenis ziemny. Prowadzimy zajęcia: Tenisowe Kroki Malucha(4-6 lat), Tenis10 (7-10 lat), dla młodzieży i dorosłych, a także zindywidualizowane pakiety szkoleń, treningów dla zawodników (nasi profesjonalni trenerzy w swoim dorobku mają zawodników z medalami Mistrzostw Polski, Województwa oraz zwycięzców turniejów ogólnopolskich). Squash SCORE mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 135, hala CSB . Posiadamy dwa specjalistyczne korty. Squash to doskonała forma ruchu dla każdego i w każdym wieku .Zapraszamy na różne rodzaje zajęć grupowych squasha (przedszkole, szkółki, grupy młodzieżowe, grupy dla dorosłych i Lejdis), indywidualnych dla każdej grupy wiekowej. Zapraszamy do organizacji urodzin oraz spotkań integracyjnych na sportowo z rakietą. Szkoła Tenisa i Squasha Score ponadto oferuje dostosowane dla każdego treningi przygotowania motorycznego. Więcej informacji na stronie www.tenis.elblag.pl oraz pod numerami telefonów.: 695 447 385, 603 670 915.
       

----materiał promocyjny----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama