UWAGA!

Ściąga portElu. Ferie 2019

 
Elbląg, Ściąga portElu.  Ferie 2019

 Ściąga portElu to już swego rodzaju tradycja. Staramy się zebrać najciekawsze propozycje w jednym miejscu. Niedługo rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze miejsca dla swojej pociechy na spędzenie przerwy od szkoły. Tylko tutaj znajdziecie najciekawsze propozycje zajęć, które angażują ciało, jak i umysł. I choć śniegu mamy jak na lekarstwo, udowodnimy, że można świetnie się bawić w tym czasie.

B&M Tennis Club - Od 21 stycznia rusza półzimowisko tenisowe dla dzieci. Szkoła tenisa B&M Tennis Club przygotowała jeden turnus w terminie od 21 stycznia do 25 stycznia . Podczas półzimowiska Twoje dziecko na pewno pokocha tenis. Poza treningami Twoja pociecha weźmie również udział w wielkim turnieju i może zdobyć tytuł mistrza półzimowiska! Jest więc o co grać. B&M Tennis Club to po pierwsze tenis, po drugie tenis, po trzecie też tenis, a co najważniejsze radość Twojego dziecka i wyjątkowe treningi z profesjonalnymi trenerami posiadającymi licencję Brytyjskiego Związku Tenisowego (LTA) i polskiego związku tenisowego. Dla wszystkich tenisistów lub przyszłych tenisistów B&M Tennis Club przygotował specjalną zimową ofertę. W ofercie: codzienne treningi tenisowe, trening ogólnorozwojowy, gry zespołowe i sprawnościowe, zajęcia z teorii i taktyki tenisowej, Talentiada tenisowa z medalami i dyplomami, wyjście do kina. wyjście na basen, drugie śniadanie i obiad w „Kazimierzówce”. Zajęcia odbywają się w godz. 9 - 15. Cena to 410 zł. Zajrzyj też na naszą stronę.
      
       Edun - Nigdzie nie wyjeżdżasz i zostajesz w mieście? Nic straconego! Oferujemy półkolonie zimowe dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych uczestników. Nasze półkolonie zimowe organizowane będą w tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku: I turnus 21.01-25.01.2019 i II turnus 28.01-01.02.2019. Dla wygody rodziców opiekę rozpoczynamy już od godz. 07.00 do godz. 16.00. Będą one dla dzieci w wieku 6-13 lat. Przewidujemy liczne atrakcje jak: wycieczkę do Centrum Hewelianum w Gdańsku, gdzie dzieci dowiedzą się : Jak powstaje diament? Skąd wiadomo, że Ziemia jest okrągła? Czy trudno jest zbudować igloo? Jaki wiek mają nasze uszy? Cztery stałe wystawy interaktywne porwą Was w pasjonującą i inspirującą podróż - powrócicie z niej odmienieni... Różnorodne atrakcje gdańskiego centrum nauki odkryją przed Wami niezwykłość otaczającego świata i naukowe zagadki, wycieczka do Lider Plac Zabaw w Forum Gdańsku, wyjście do Activity Park w Elblągu, lodowisko, basen, wyjście do kina, warsztaty plastyczno-artystyczne, zabawy ruchowe i wiele, wiele innych atrakcji. Jak zawsze gwarantujemy Państwa dzieciom świetną zabawę, moc wrażeń w miłej atmosferze i bezpiecznych warunkach. Nasza Kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, a ilość opiekunów jest zawsze większa niż przewidują to przepisy! W trakcie półkolonii zimowych każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad w jednej z restauracji na Starym Mieście + podwieczorek. Woda i ciepła herbata bez ograniczeń. Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW. Dla rodzeństwa oferujemy rabat na drugie dziecko. Liczba miejsc ograniczona! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu tel. 55 621 29 28 , tel. kom. 796 212 922 , email: elblag@edun.pl lub na stronie.
      
       Leonardo School - zaprasza na zimowe warsztaty z językiem angielskim! W tegorocznym programie m.in. codzienne warsztaty językowe metodą Leo English, księżycowa przygoda w Planetarium, magiczne spotkanie z czarodziejem, basenowe zabawy, próby pieczenia własnej pizzy, zimowe szaleństwa i wiele innych atrakcji... A to wszystko pod okiem licencjonowanych lektorów naszej szkoły. Zapewniamy również gorący obiad. Termin: 21.01.-25.01.2017 (I tydzień ferii). Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godz. 7:30-16:00. Dowiedz się więcej: Leonardo School, ul. Hetmańska 15 I-J, tel.: 733 500 443, elblag@leonardoschool.pl. Zajrzyj też na nasz profil lub na naszą stronę internetową i zobacz, jak się bawimy i uczymy!
      
       Maluchy Pływają - Szkoła Pływania zaprasza do udziału w Sportowym Półzimowisku! W programie: nauka i doskonalenie pływania, zajęcia w Activity Park, kids joga, szaleństwo w sali zabaw, kino, zajęcia plastyczne w Galerii El, ABC nurkowania i wiele innych atrakcji! Terminy: I turnus: 21.01.19-25.01.19, II turnus: 28.01.19-01.02.19. Więcej informacji na stronie i pod nr: 500 131 668. Maksymalna ilość uczestników to 15 osób!
      
       Score Szkoła Tenis & Squash - Zapraszamy na półzimowisko z rakietą. Termin 28.01- 1.02 2019 r. Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Cena 430 zł (dla dzieci trenujących w Szkole Tenisa Score 410 zł). W cenie wszystkie punkty programu. Program : codziennie zajęcia ogólnorozwojowe, codziennie zajęcia squasha i tenisa. Wyjście na basen do hotelu Młyn, aktywna zabawa na trampolinach w Activity Park, wyjście do kina, wyjście na lodowisko, wyjście go kręgielni. Obiad dwudaniowy w Pierogarni u Jędrka. II śniadanie i woda. Ubezpieczenie . Minimalna liczba uczestników 8 osób. Nadzór nad półzimowiskiem będzie pełnić Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Elblągu. Szczegóły na stronie lub pod nr: 695 447 385, 603 670 915.
      
       Szkoła Tańca Broadway - Ferie Zimowe w Szkole Tańca Broadway. Wycieczki, rożnego rodzaju zajęcia taneczne, wokalne, warsztaty rękodzieła, park trampolin, basen, squash, kino, ognisko i kulig no i oczywiście Pidżama Party i Noc Bajek. W programie mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-12 lat. Zapraszamy do zapisów i zapoznania się ze szczegółami pod numerem tel: 606 716 626, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl
      
      

       Wszystkich zainteresowanych dodaniem oferty do Ściągi portElu zapraszamy do kontaktu pod adresem milosz@portel.pl
----reklama----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Poradnik

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama