UWAGA!

Ściąga portElu. Kolonie i półkolonie 2018

2018-06-21
Aktualizowany 2018-06-21 19:30
 
Ściąga portElu. Kolonie i półkolonie 2018

 Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Większość rodziców już snuje plany na najbliższe miesiące, aby zapewnić swoim pociechom ciekawy wypoczynek. Ale jak znaleźć tę najkorzystniejszą ofertę, która zapewni dzieciom dużo frajdy i pozwoli rozwinąć ich zainteresowania, a rodzicom nie ogołoci konta? Spieszymy z pomocą!

 Akademia Sportów Wodnych Grupy Wodnej - zaprasza na Kolonie Wodne we Władysławowie. Przygotowaliśmy 5 turnusów, w programie których m.in.: windsurfing, żaglówki, nurkowanie w aqualungu, desant z motorówki, wyprawa globtrotera, wyprawy kajakowe oraz absolutna nowość – motorówka dla dzieci (w trosce o bezpieczeństwo nad motorówkami pracowaliśmy aż 2 lata i na tych właśnie motorówkach koloniści będą zdobywać szlify sterników motorowodnych). Szczegóły i zapisy na stronie. Zapraszamy, Niezawodna Grupa Wodna.
      
       Cyfrowa Akademia i Szkoła Matematyki 2plus2 - zapraszają na tydzień wakacji. Specjalnie przygotowane zajęcia w formie półkolonii to fantastyczna przygoda ze światem nauki. Nasze autorskie zajęcia przybliżą dzieciom rozumienie świata za pomocą matematyki, fizyki i chemii oraz rozwiną umiejętności pracy w grupie. Jeden turnus to 3 tematy zajęć wg naszych autorskich programów: z matematyką przez świat; turniej gier matematycznych Szkoły 2+2; laboratorium 2+2. W wakacje zapraszamy na inną odsłonę matematyki,fizyki i chemii: nie tą, którą znamy ze szkoły - nudną, szarą, czasem niezrozumiałą i do niczego nie potrzebną. W wakacje nauka robi się pełna tajemnic, niespodzianek, ciekawa, zaskakująca, kolorowa i smaczna, a to wszystko dzięki temu, że podczas wakacji mamy wreszcie czas spojrzeć na świat głębiej, dokładniej, i szerzej. Na naszych zajęciach Państwa dzieci dowiedzą się, że twarz wcale nie jest symetryczna, kalafior jest fraktalem, w owocach jest prąd, poznają węże faraona, atrament sympatyczny i inne ciekawostki, sprawdzą się w turnieju gier matematycznych i wiele, wiele innych… Nie jest wymagana zaawansowana wiedza matematyczna. Prowadzący przekażą wszystkim uczestnikom niezbędną do realizacji projektu i zrozumienia tematów wiedzę w sposób prosty i zrozumiały nawet dla uczniów początkowych klas szkoły podstawowej. Mamy dwie opcje uczestnictwa: od poniedziałku do piątku od 8.00/8.30 do 14.oo - 290 zł ( ze śniadaniem), od poniedziałku do piątku od 8.00/8.30 do 16.30- 410 zł ( ze śniadaniem i obiadem). Gdzie? Elbląg, ul. Hetmańska 11 lok.10. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Nieważne czy ktoś jesteś początkującym czy zaawansowanym miłośnikiem matematyki, dziewczyną czy chłopakiem – u nas nie będzie się nudził. Szczegółowe informacje na stronie lub tel. 535 473 163.
      
       EDUN Korepetycje - Drodzy Rodzice, z przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję półkolonii letnich Edun 2018. Nigdzie nie wyjeżdżasz i zostajesz w mieście? Nic straconego! Edun sprawi, że wakacje 2018 staną się niezapomniane! Oferujemy półkolonie letnie dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, dla wszystkich kreatywnych i lubiących przygody. Wykwalifikowana kadra (której jest więcej niż przewidują przepisy) zadba o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Wychowawcy to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi, cechuje ich wszechstronność zainteresowań: pasjonaci sportu, wyzwań survivalowych, jak i tryskający energią artyści. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia. Nasza Kadra bierze czynny udział we wszystkich zajęciach organizowanych dla dzieci, a przez to lepiej je rozumiemy. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, rodzinna atmosfera i wiele atrakcji na każdym turnusie ( każdego roku nowe atrakcje wyjazdowe), to gwarantowany sposób na udane półkolonie letnie. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i wyjątkowego samopoczucia naszych Uczestników. Wspaniałe i niepowtarzalne programy, zapewniają, że nasze półkolonie są inne niż wszystkie! Prawdopodobnie najlepsze! Nasze półkolonie organizowane będą w jednotygodniowych turnusach w terminach: od 02.07.2018 przez 6 kolejnych tygodni: od poniedziałku do piątku w godz. 07.30-16.30, w małych grupach dla dzieci w wieku 6-13 lat. W ich trakcie każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane: II śniadanie, obiad + podwieczorek. Woda i ciepła herbata bez ograniczeń. Każde dziecko objęte będzie ubezpieczeniem NNW. Nasze półkolonie odbywają się za zgodą Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Przypominamy: działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na półkoloniach. Wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy. Zapraszamy serdecznie. Zapisz dziecko już dziś! Szczegóły na stronie lub pod numerem telefonu 55 621 29 28 i 796 212 922. UWAGA! UWAGA! Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, organizujemy dodatkowy VII turnus półkolonii w terminie 20.08-24.08.2018. ZAPRASZAMY!
      
       ELBLĄG SUMMER CAMP 12 - Kościół Chrześcijan Baptystów w Elblągu już 12 rok z rzędu zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na chrześcijańskie półkolonie językowe z udziałem Amerykanów w dniach 2-6 lipca (poniedziałek - piątek), codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00. Koszt udziału wynosi 70 zł (w tym obiad i przekąska). W programie m.in. nauka angielskiego, zajęcia plastyczne, taneczne, gry i zabawy, śpiew, historie biblijne. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr. tel. 516 428 452.
      
       FanRobot - zaprasza młodych naukowców w wieku 6-12 lat na półkolonie z robotami, minecraftem, programowaniem i eksperymentami. W programie półkolonii: budowanie wspaniałych robotów z klocków Lego Mindstorms EV3 oraz Lego Wedo, warsztaty programowania w świecie minecrafta, zajęcia z programowania ozobotów i scottie go, dwa wyjścia na basen, eksperymenty naukowe: stworzymy tatuaże brokatowe oraz ciekawe kompozycje zapachowe własnych perfum, przygotujemy kolorowe mydełka o niesamowitych kształtach i zapachach coca-coli, gumy balonowej, czekolady czy arbuza, wyprodukujemy galaretowate, ciągnące się gluty w różnych kolorach, na Placu Katedralnym damy pokaz tworzenia gigantycznych baniek mydlanych, niespodzianka dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i dobrej zabawy posiadamy tylko 14 miejsc w każdym terminie. Terminy półkolonii: I termin (25 - 29.06.2018 r.), II termin (06 - 10.08.2018 r.), III termin (20 - 24.08.2018 r.). Jesteśmy na Starym Mieście przy ul. Bednarskiej 15A (za Hotelem Elbląg). Po wakacjach zapraszamy na regularne warsztaty robotyki, eksperymenty oraz niesamowite urodziny z FanRobot. Nowość! Zapraszamy na nowe zajęcia z matematyki i programowania w świecie Minecrafta oraz akademię YouTube. Więcej informacji na naszej stronie oraz pod numerem telefonu: 517 03 02 02.
      
       Fundacja Rekostory - Zajęcia będą prowadzone w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. 8-16 (istnieje możliwość przyprowadzania dzieci o 7.30), odbywać się będą w sali hotelu Arbiter przy placu Słowiańskim 2 oraz na terenie naszego miasta. Dodatkowo dzieci wezmą udział w czterech wyjazdach tematycznych do Malborka, Fromborka, Suchacza oraz nad Kanał Elbląski. Turnus rozpoczyna się opowieścią o Elblągu, połączoną z wizytą w Muzeum Archeologiczno-Historycznym i Bibliotece Młodego Czytelnika „Bulaj”. Dzieci odwiedzą również wnętrze zajezdni tramwajowej i odbędą podróż Zabytkowym Tramwajem do Parku Bażantarnia, gdzie będą uczestnikami gry terenowej. Następnie zajmiemy się okolicami Elbląga, dzieci poznają opowieść o Krzyżakach i odwiedzą Zamek w Malborku, kolejno poznamy historie Mikołaja Kopernika i odwiedzimy Frombork oraz Kanał Elbląski i jego tajemnice (rejs statkiem, odwiedziny na farmie ślimaków). Turnus zakończy się wyjazdem do Suchacza, gdzie dzieci wezmą udział w warsztatach serowarskich, grze terenowej i ognisku na punkcie widokowym im. Carla Pudora. Gwarantujemy wyżywienie, dostęp do sali, ubezpieczenie i opiekę wykwalifikowanej kadry. Zapisy w biurze fundacji w godz. 9-15, plac Słowiański 2 (lokal 33). Więcej informacji na stronie oraz pod numerem telefonu 732 194 774.
      
       Kuldomek Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne - zaprasza na półkolonie dzieci w wieku 4-9 lat w pięciu turnusach! Wybierz dogodny czas dla dziecka i zapisz na niezapomniane wakacje. Czas przebywania dzieci od 8:00 do 16:00 (istnieje możliwość wcześniejszego przywożenia). I turnus 25.06.- 29.06.2018 = 310 zł; II turnus 2.07.- 6.07.2018 = 310 zł; III turnus 9.07.- 13.07.2018 = 350 zł (wyjazd)*; IV turnus 6.08.- 10.08.2018 = 310 zł; V turnus 13.08.- 17.08.2018 = 310 zł. Cena obejmuje wszystkie atrakcje, obiady i podwieczorek. W programie: zabawy w sali z kulkami, zajęcia artystyczne, zabawy z animatorem na podłodze multimedialnej, opieka 3 opiekunów pedagogicznych i certyfikowanych animatorów, pieczenie pizzy w pizzerii, zajęcia na trampolinach, wyjście na basen, tańce z żywą maskotką, zamykanie w wielkiej bańce, wyjście do Multikina, malowanie buziek. *III turnus - cena 350 zł obejmuje dodatkowy całodniowy wyjazd do Gospodarstwa Agroturystycznego z atrakcjami i ogniskiem. Zapraszamy do zapisów już dziś. Szczegóły na stronie.
      
       Leonardo School - jak co sezon zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie językowe. To najlepszy sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego pozostając w mieście. Oferujemy 4 turnusy zawierające starannie opracowany program warsztatów stacjonarnych oraz wycieczek i zajęć plenerowych, który realizowany jest w grupach max. 15 osobowych przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w naszej szkole. Z nami można aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności. W programie m.in.: codzienne warsztaty językowe metodą Leo English. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, które interesują dzieci w określonym wieku; językowe gry planszowe - nauka języka przez zabawę; zabawa na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, szaleństwo na basenie; próba garncarskiego rzemiosła; codziennie pyszny obiad. Z nami każdy dzień to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka. Szczegółowe informacje na stronie internetowej oraz na naszym profilu. Zapisy w siedzibie szkoły oraz pod nr. tel. 733 500 443 lub adresem mailowym elblag@leonardoschool.pl.
      
       Maluchy Pływają - zapraszamy na Sportowe Kolonie i Kolonie Juniorek w ośrodku Kormoran Mierki na Mazurach. Atrakcje: żeglowanie na optymistach, makach i omegach- na koniec każdego turnusu regaty kolonijne, strzelnica painball, bieg terenowy runarmagedon, tyrolka Indiana Jones, spływ kajakowy, treningi crossfitowe, aquathlon, codzienne zajęcia na krytym basenie, waterball, strzelnica sportowa, gry terenowe i wiele innych. Gwarantujemy super zabawę! Sportowe Kolonie 2-12.07 i 17-27.07, Kolonie Juniorek 12-17.07. Więcej informacji pod nr: 500 131 668 i na stronie. Zapraszamy!
      
       Pracownia Plastyczna Inveni/Ryt - zbliżają się wakacje, wszyscy, a zwłaszcza rodzice jesteśmy w trakcie intensywnych poszukiwań tych wymarzonych, jedynych i niepowtarzalnych wakacji skierowanych do dzieci i młodzieży. W pracowni po raz kolejny będzie kontynuowany blok warsztatów plastycznych zatytułowany „Wakacje w pracowni plastycznej – spotkanie ze sztuką”. W tym roku zaplanowałem dla najmłodszych niezwykłe warsztaty, będzie to zestawienie różnorodnych technik plastycznych z nutą edukacji artystycznej podanej w przyjaznej, wakacyjnej formie. Będzie to z pewnością czas odkrywania talentów ale również doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności. Będziemy się uczyć przedstawiać świat z niecodziennej artystycznej perspektywy. W tym roku między innymi spróbujemy zrekonstruować obraz jednego z Wielkich Mistrzów malarstwa, tworząc tak zwane żywe obrazy, stworzymy wspólne wielkoformatowe malowidło. Wybierzemy się do Galerii El zapoznać się z niezwykłą kolekcją sztuki współczesnej, wyjdziemy również w plener przyjrzeć się pięknu architektury Starego Miasta i opowiemy o nim w rysując i malując. Nie zabraknie również czasu na małe formy rzeźbiarskie, zabawy arte-terapeutyczne i integracyjne. Będzie twórczo, inspirująco i zabawnie! Koszt warsztatów: 470,00 zł. W cenie: materiały potrzebne do realizacji zadań, ciepła herbata, słodka niespodzianka, wyjście do Galerii El. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-16 lat. Więcej informacji na stronie internetowej lub pod tel. 606 481 828.
      
       „Przyjaciele Kubusia”- po raz kolejny w czasie wakacji organizują i zapraszają dzieci w wieku 7-10 lat na Półkolonie. Czekamy na dzieci w trzech pięciodniowych turnusach. Zaczynamy 30 lipca br. Temat przewodni półkolonii: Podróż z Angielskim – Journey with English! Wykorzystując gry i zabawy, piosenki, artystyczne prace, ćwiczenia i zabawy sportowe, wycieczki poza teren miejsca zamieszkania, wyjścia do kina, gotowanie i pieczenie zagospodarujemy milusińskim czas, gdy rodzice będą w pracy. W to wszystko wpleciemy niestresującą aczkolwiek zmuszającą do myślenia konwersację z angielskiego. W każdym turnusie inny plan działania! Cena turnusu 355zł. W cenę wliczone jest wyżywienie – II śniadanie, dwudaniowy obiad, owoce, woda, napoje. Przy zakupie kolejnych turnusów rabaty 5%, 10%, 15%. Dla naszych absolwentów dodatkowy rabat. Zgłoszenie oraz dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 55 23 93 610; 607 559 434, e mail: DzieciKubusie@wp.pl lub osobiście w kancelarii Przedszkola ul. Sucharskiego 1 (wtorek, czwartek 7.00-15.00). Zapisy od 7 maja 2018r. do wyczerpania miejsc. Do utworzenia turnusu wymagane minimum 7 dzieci, maksymalna liczba w grupie 15 dzieci. Zapraszamy!
      
       Soulriders -
Baza Sportów Wodnych w Kadynach zaprasza na windsurfing i kitesurfing! Korzystajmy z darów natury! Górale jeżdżą na nartach, a my pływajmy na windsurfingu! Plaża w Kadynach to idealne miejsce na spędzenie wakacji. W razie nieodpowiedniej pogody na surfowanie i plażowanie realizujemy zajęcia alternatywne tj. park linowy, minigolf, zajęcia na basenie, kino, wycieczka tramwajem wodnym do Krynicy Morskiej. Przygotowaliśmy dla Was 2 turnusy półkolonii oraz 3 turnusy obozów o tematyce windsurfingowo-tanecznej i windsurfingowo-grafficiarskiej. Pierwszy termin półkolonii 9-13 lipca, Zapisy już ruszyły, więc trzeba się spieszyć, bo ilość miejsc jest mocno ograniczona. Stawiamy na bezpieczeństwo, dobrą zabawę oraz progres w nauczaniu, dlatego grupy szkoleniowe są bardzo małe, max 4 osoby na 1 instruktora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na naszej stronie. Kontakt: kontakt@soulriders.pl lub tel. 534 500 360.
      
      
       Stajnia Cesarska w Kadynach - zapraszamy na kolonie i półkolonie jeździecko-rekreacyjne w Kadynach. W naszym programie m.in. jazda konna na krytej ujeżdżalni, nauka samodzielnej obsługi konia (czyszczenie i siodłanie), zajęcia z budowy konia i sprzętu jeździeckiego, nasz mini park linowy na miejscu, kryty basen dla kolonii i półkolonii, warsztaty ceramiczne z kadyńskim artystą, mój wymarzony koń - formowanie koni z piasku na plaży, wędkowanie, w upalne dni nasz słynny „śmigus dyngus”, plażowanie w Kadynach, bungee, totalna demolka (zajęcia z gumowymi młotkami), obiady w Oberży Cesarskiej w Kadynach, pokaz sztuczek w wykonaniu konia: gra w piłkę, kręcenie hula hop, skoki, a na zakończenie turnusu ognisko pożegnalne z wręczeniem pamiątek. W ofercie posiadamy również Turnus "A", który jest inny niż pozostałe. Pod hasłem: "Artyści szachiści i nie tylko". Jest on dla osób, które chciałby nauczyć się grać w szachy, lub doszkolić się, a nawet przekazać swoją wiedzę innym. Codziennie gra w szachy. Ta opcja nie nastawia się na konie. Pozostałe atrakcje są takie same, jak na innych turnusach, a dodatkowo na tym jest rejs motorówką. Na zakończenie turnusu oprowadzanki na koniach. Koszt tego turnusu kolonii to 600 zł + 8% VAT (5 dni). Pozostałe ceny: półkolonie 5 dni - 390 zł, turnus 8 (4 dni) 320 zł (cena zawiera: drugie śniadania, obiady, transport z Elbląga i z powrotem oraz ubezpieczenie NW). W przypadku wykupienia kilku turnusów cena za kolejne to 350 zł. Zbiórka półkolonistów w Elblągu na dużym parkingu koło Agrykola od godz. 6.50 – 7.30 (o 7.30 wyjazd do Kadyn), odbiór dzieci w Elblągu w godz. 15.30-16.10. Kolonie 12 dni - 1390 zł + 8% VAT (cena zawiera: pełne wyżywienie, noclegi, ubezpieczenie NW oraz dodatkowo jacuzzi z wodą solankową na miejscu, zajęcia z woltyżerki, nauka lonżowania i kąpanie koni. Dla chętnych nocne wypady na duchy).Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie. Tel 662 394 671.
      
       Szkoły Anglojęzyczne Regent - zapraszamy młodzież w wieku 11 - 16 lat na niesamowity obóz językowy na Słowacji Regent Summer Camp in English. Intensywny 14-dniowy program konwersacji z Native Speakerami łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. W ofercie: 30 godzin zajęć grupowych (max. 13 osobowe), prowadzonych w formach szkolnych,12 noclegów w Hotelu Panorama w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienką, całodzienne wyżywienie składające się z 3 posiłków, pakiet bezpłatnych materiałów do nauki języka, wysyłany przed kursem, przygotowany specjalnie na potrzeby uczestników Regent Summer Camp 2018, transport nowoczesnym autokarem, zwiedzanie Budapesztu, Wyszehradu, Sentendre, Estergomu, Komarna, korzystanie z atrakcji centrum rozrywki wodnej Vadas w Sturovie, ubezpieczenie uczestników na czas udziału w kursie od następstw nieszczęśliwych wypadków, gry terenowe, zajęcia sportowe, niespodzianki. Termin: 20 lipca - 3 sierpnia, cena 2690 zł. Zapisy i więcej informacji na stronie.
      
       Szkoła Tańca BROADWAY - zapraszamy na półkolonie w Szkole Tańca Broadway. Pięć różnych terminów do wyboru, moc atrakcji, wypoczynek, dużo ruchu i świetna zabawa. Terminy: I termin: 02 lipca – 06 lipca 2018. II termin: 09 lipca A – 13 lipca 2018, III termin: 23 lipca A – 27 lipca 2018, IV termin: 30 lipca – 03 sierpnia 2018, V termin: 06 sierpnia – 10 sierpnia 2018. Zajęcia do wyboru: zajęcia baletowe, akrobatyka, Zumba Kids lub zajęcia sportowe. Wszystkie zajęcia połączone z zabawą, gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, Pidżama Party i Noc Bajek na zakończenie każdego tygodnia. Wycieczki i rekreacja – codziennie w innym miejscu w mieście i poza miastem. Możliwość zostawienia dzieci pod naszą opieką w Sali zabaw codziennie w dowolnych godzinach już od 07:00 do 16:00. Gwarantujemy: ubezpieczenie, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), wykwalifikowaną kadrę pedagogiczno – instruktorską, udział we wszystkich punktach programu bez dodatkowych opłat, wystawienie pisma / zaświadczenia / lub faktury na potrzeby uzyskania dofinansowania z zakładu pracy. Dla osób posiadających karty sportowo-rekreacyjne specjalne zniżki. Zapisy i szczegółowe informacje w Szkole Tańca BROADWAY, ul. Willowa 1, tel.: 55 236 92 82, 606 716 626, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl lub na stronie.
      
       Szkoła Tenisa i Squasha Score - zaprasza na niezapomniane wakacje - naucz się grać w tenisa i squasha, a dodatkowo korzystaj z codziennie innej atrakcji. Zapraszamy na półkolonie, obóz tenisowy w Olecku oraz wczasy dla rodzin z dziećmi w Mrągowie. W programie półkolonii: codziennie treningi tenisowe i zajęcia squash, zajęcia ogólnorozwojowe; sporty uzupełniające; zajęcia judo, zajęcia Wyginam Śmiało Ciało w Calypso;, wyjście na basen, wyjście do kina lub zabawy w rodzinnym Parku Rozrywki „Nowa Holandia” (zależnie od pogody), wyjście na bilard i do kręgielni, pieczenie własnej pizzy w pizzerii, w cenie II śniadanie i obiad w pierogarnii. Dzieci i młodzież zapraszamy na obóz tenisowy do Olecka gdzie można szybko nauczyć się gry w tenisa lub poprawić swoje umiejętności. Wykwalifikowana kadra, dobra baza do uprawiania tenisa, piękna miejscowość nad jeziorem. Rodziny z dziećmi zapraszamy na aktywny wypoczynek z tenisem do hotelu Mercury w Mrągowie. Więcej informacji na stronie lub tel. 695 447 385.
      
       Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu - zaprasza na "Wakacyjną Przygodę z TPD 2018". Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie jako organizator wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy wykwalifikowana kadrę wychowawców oraz opiekę medyczną. W tym roku organizujemy dwie fantastyczne kolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat, których zabierzemy w podróż pełną przygód i ciekawych atrakcji. Kolonia w Krynicy Zdrój, termin 1 lipca - 15 lipca 2018 r., cena - 1.620 zł. Wśród atrakcji m.in.: Wycieczka na Jaworzynę Krynicką, Wodne zabawy w Aquaparku w Muszynie - Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie, Zabawa na rajskich ślizgawkach i zjeżdżalni pontonowej, Wspinaczka w parku linowym na trasach o różnej skali trudności, Sankostrada, Aktywna zabawa na łyżwach na krynickim lodowisku, Muzeum Nikifora, Muzeum Zabawek. Kolonia w Mrzeżynie, termin 16 - 26 lipca 2018 r., cena - 1.400 zł. Wśród atrakcji kolonii m.in.: Wodne zabawy w Aquaparku w Kołobrzegu, Park Rozrywki w Zieleniewie - WesternCity, Wycieczka do Parku Wieloryba w Rewalu, Przejazd nadmorską kolejką wąskotorową z Pogorzelicy do Rewala, Wspinaczka w parku linowym na trasach o różnej skali trudności, Zwiedzanie Muzeum Oręża Wojskowego w Kołobrzegu, Wspinaczka dla odważnych na latarnię morską, Rejs statkiem w morze – Czerwony Szkwał. Szczegółowe informacje dostępne w siedzibie, pod telefonem lub na stronie www. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ul. 1 Maja 37, 82-300 Elbląg, tel. 55 233 82 10. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
      

       Osoby zainteresowane dodaniem swojej oferty do Ściągi prosimy o maila na milosz@portel.pl
----reklama----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)