UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sportowa ściąga portElu

2016-09-05
Aktualizowany 2016-09-05 09:30
Sportowa ściąga portElu

 Dla niektórych dzieci udręka, dla innych radość z możliwości ponownego spotkania znajomych ze szkolnej ławki. Właśnie rozpoczął się rok szkolny. Nauki będzie sporo, ale w-f czasem nie wystarcza, żeby wyładować całą energię. Dlatego też sporą część czasu dzieci spędzają na zajęciach pozaszkolnych, gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty.

 Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze dzieci. A jak wiadomo, nic nie kształtuje tak jak sport.
      
       Akademia Sportów Wodnych-
Szkoła Pływania Grupy Wodnej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia w tygodniu i weekendy, w grupach na różnych poziomach zaawansowania, na nowym basenie Dolinka. Sprawdzeni specjaliści, pedagodzy, entuzjaści czynnie uprawiający pływanie zapraszają do wyjątkowej szkoły! Uwaga - nowy nabór dla dzieci w wieku 4-7 lat. Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 603 717 234 - oddzwonimy! Niezawodna Grupa Wodna! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.
      
       B&M Tennis Club- zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 18 lat do rozpoczęcia swojej przygody z tenisem ziemnym w naszym klubie. Nasze zajęcia prowadzone są w małych , 4-osobowych grupach zgodnie z systemem Tenis10, co powoduje, że dzieci dużo szybciej się uczą. Już po paru zajęciach dzieci są w stanie samodzielnie przeprowadzać akcje tenisowe, co sprawia im bardzo dużo radości i satysfakcji. Prowadzimy również zapisy na zajęcia dla dorosłych. Nie trać więc czasu, zapisz swoje dziecko na zajęcia tenisa i obserwuj jak jego talent rozwija się z miesiąca na miesiąc! Szczegóły pod nr 504 184 916 lub 510 520 283. Zapraszamy wszystkich na Dzień z tenisem, który odbędzie się na naszych kortach 3 września w godz. od 12:00 - 18:00. Darmowe treningi, możliwość samodzielnego grania na kortach, gry i zabawy dla najmłodszych z animatorem, grill dla wszystkich i zabawa z Dj-em.
      
       Brazylijska Szkoła Piłkarska BSS- zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat brazylijską metodą Futebol de Salao. Z tej szkoły wywodzą się tacy piłkarze jak Ronaldo, Rivaldo, Roberto Carlos. Zabawa, wysoki poziom prowadzonych treningów, turnieje dla dzieci – to wszystko czeka na Państwa dzieci w naszej szkółce. Trenowanie i praca z młodymi ludźmi jest sensem naszej pracy. Marzymy, aby młodzi zawodnicy rozwijali się w piłkarzy charakteryzujących się naszymi tradycyjnymi cechami - wytrwałością, hardym duchem i poświęceniem, połączonym z radością z gry, talentem i nieskazitelnymi umiejętnościami uzyskanymi dzięki naszym metodom treningowym i filozofii. Sesje treningowe w Brazylijskich Szkołach Piłkarskich są dostosowane do wieku zawodnika. Typowa godzinna sesja podzielona jest na tercje: indywidualna praca z piłką, ćwiczenia w parach oraz gra. Sesje i gra są bardzo intensywne z ograniczonymi przerwami. Więcej informacji oraz zapisy na stronie, pod mailem elbląg@brazylijskieszkolki.pl oraz pod numerem telefonu 602 375 886.
      
       Elbląskie WOPR- zaprasza na nowe kursy nauki pływania organizowane dla dzieci od 5. roku życia po osoby dorosłe. Lekcje przeznaczone są zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać i odczuwają znaczny lęk przed wodą oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę pływania i skorygować błędy, nauczyć się wybranego stylu pływania, przygotować się do egzaminu z pływania. Program nauczania jest dostosowany do sprawności psychofizycznej i posiadanych umiejętności pływackich. Czas trwania zajęć od 30 do 60 minut w zależności od wieku uczestników, zdolności psychoruchowych, systematyczności uczestniczenia w lekcjach pływania i zaangażowania oraz wytrwałości i cierpliwości. Wszelkie informacje i zapisy uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55 oraz na stronie internetowej. Należy również pamiętać, że zdobycie powyższych umiejętności pływackich to nie tylko swobodne, bezpieczne poruszanie się w środowisku wodnym, ale także m.in. korekcja wad postawy, prawidłowy rozwój i poprawa kondycji fizycznej. Zniżki dla stałych klientów - koszt kursu 220 zł, zniżki dla rodzeństw 10 proc. Rozpiskę zajęć i więcej informacji znajdziesz w artykule.
      
       Klub squasha Squashlive- ogłasza nabór do grup dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych. Grupy będą dzielone wiekowo jak i pod względem umiejętności. Zajęcia będą odbywały się w naszym nowym obiekcie, pod nadzorem instruktorów Polskiej Federacji Squasha. Squash to dyscyplina sportowa ,która rozwija wiele podstawowych umiejętności sportowych takich jak szybkość, spryt, zwinność, koordynacja ruchowa, wytrzymałość itp. Podczas zajęć i gier kontrolnych zawodnik uczy się również zasad rywalizacji. Nasz obiekt mieści się naprzeciwko salonu Toyota . Więcej informacji pod nr tel.: 730 950 035 lub na naszej stronie.
      
       LKS Mlexer Elbląg- Tenis Stołowy w klubie LKS Mlexer. Klub LKS Mlexer ma ponad 50 letnią tradycję. Obecnie skupia dużą rzesze członków i zawodników. W klubie istnieje II i III liga. Prowadzona jest szkółka tenisa stołowego dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat mająca na celu nie tylko wyszkolić podstawowych zawodników ligowych reprezentujących swoje miasto, ale również integrować dzieci i młodzież. W tenisa stołowego z powodzeniem mogą grać dzieci, młodzież, dorośli i osoby starsze niezależnie od płci. Ta dyscyplina pomaga rozwijać inteligencję, zwiększyć koordynację ruchową i świadomość własnego ciała. Zapraszamy do gry w tenisa stołowego w klubie LKS Mlexer Elbląg. Telefon kontaktowy 515 216 676 lub 503 022 789. Jednocześnie informujemy, że Szkółka Tenisa stołowego przy klubie LKS Mlexer Elbląg od dnia 01.09.2016r. wznawia treningi dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.45 w hali specjalnie przygotowanej do gry w tenis stołowy na ul. Grunwaldzkiej 135. Serdecznie zapraszamy. Tel. kontaktowy 505 579 671 (prowadzący zajęcia).
      
       Maluchy Pływają- zapraszają na zajęcia nauki i doskonalenia pływania! Szkoła pływania Maluchy Pływają prowadzi zajęcia pływania dla: niemowląt od 3 miesiąca życia- zajęcia oswajające z woda; nauka pływania od podstaw dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych; doskonalenie pływania dla wszystkich grup wiekowych, a także kurs przygotowawczy do egzaminów na ratownika WOPR! Informacje i zapisy pod nr tel.: 500 131 668 lub 512 188 804, kontakt@maluchyplywaja.pl lub na stronie.
      
       Salsa Elbląg- szkoła tańca dla młodzieży i dorosłych. Projekt Salsa Elbląg stara się zarazić elblążan tańcem socjalnym w parze. Promujemy takie style jak: gorąca SALSA, BACHATA z Dominikany, KIZOMBA rodem z Angoli czy Kubańska Salsa tańczona po kole, zwaną RUEDA de CASINO. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z tańcem zapraszamy na darmowy Dzień Otwarty w naszej szkole dnia 25.09.2016, a tydzień później tj. 1 i 2.10.2016 na serię przyspieszonych kursów CRASH COURSE od całkowitych podstaw. Jeśli załapiecie bakcyla tańca, będzie to dobrą podstawą do udziału w regularnych poniedziałkowych zajęciach, które po wakacyjnej przerwie ruszają 26.09.2016. Zajęcia prowadzone są w parach, jednak zapisać można się samemu. Odwiedź też nasz Fun Page. Zapisy, informacje: 660 753 635, na stronie  lub na profilu.
      
       Socatots. Piłkarskie maluszki- Zajęcia Socatots są doskonale znane na całym świecie, gdzie w ponad 800 ośrodkach systematycznie trenuje ponad dwa miliony dzieci i rodziców z 60 krajów. Tych ostatnich przekonuje ogólnorozwojowy charakter zajęć, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. Ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby mogły w nich brać udział nawet sześciomiesięczne maluchy wspierane przez rodziców. W Polsce w zajęciach uczestniczy ponad dwa tysiące dzieci w ponad 30 miastach, a w Elblągu działamy już od 6 lat. Więcej informacji na stronie.
      
       Studio Tańca Hipnotic- tworzą ludzie, którzy doskonale czują klimat i ducha naszych czasów. Najmłodsi, w wieku od 2,5 do 5 lat, mogą zapisać się na Rytmikę albo Kids Dance. Dzieci, poprzez zabawę, rozwijają koordynację ciała i uczą się, jak pracować w grupie. Ci starsi, w kategoriach wiekowych 6-11 lat, 12-15 i powyżej 15 lat, mogą skorzystać z zajęć Disco Dance, Dancehall/Ragga, House czy Hip Hop. W ofercie na najbliższy sezon taneczny 2016/17 mamy bardzo bogaty program oparty na zajęciach dla Pań-Body Shape-płaski brzuch,Total Body Conditioning, Senior Dance, jest również taniec współczesny, Modern Jazz, Popping/Locking, Salsa, Latino Ladies, Gimnastyka dla dzieci, Gimnastyka dla seniorów, Taniec Irlandzki, Yoga, a także formy tańca towarzyskiego. W naszym Studio można również wyprawić urodziny dla dziecka oraz uczestniczyć w zajęciach tanecznych organizowanych dla szkół i przedszkoli. 8 września o godz. 17.00 odbędzie się Casting w formie zajęć tanecznych dla dzieci w wieku 6-7 lat do grupy Hipnotic Dance w siedzibie Studia Tańca przy ul.1 Maja 54. Dni otwarte Studia Tańca Hipnotic odbędą się w dniach 9 września piątek w godzinach 16.00-18.00 oraz w sobotę 10 września w godzinach 10.00-12.00. Wszystkie informacje, nowości i fakty dotyczące Studio Tańca Hipnotic znajdziecie na profilu, na stronie lub pod nr tel. 510 179 863.
      
       Szkoła Tańca BROADWAY- zaprasza na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w naszej szkole od 10 lat prowadzą najwyższej klasy pedagodzy, trenerzy oraz instruktorzy. Proponujemy różne formy tańca i ćwiczeń, które bardzo pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny, koordynację ruchową, kondycję fizyczną, poza tym pomagają korygować wady postawy, skrzywienia stóp i itp. Dzieci i młodzież przygotowywane są do udziału w konkursach oraz biorą udział w warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. Zajęcia jakie proponujemy w tym sezonie to: rytmika baletowa, taniec klasyczny, taniec współczesny, gimnastyka artystyczna i akrobatyka, latino solo dla pań, taniec towarzyski dla par, Zumba Kids & Junior, fitness. W tym roku absolutna nowość to: Body Balet – taniec klasyczny dla Pań oraz Salsation. Zapraszamy do kontaktu: ul. Willowa 1, Elbląg, tel.: 55 236 92 82, 606 716 626, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl, szczegóły na stronie oraz na profilu.
      
       Szkoła Tenisa & Squash SCORE- ogłasza nabór na zajęcia grupowe tenisa - przedszkole tenisowe (5-7 roku życia), szkółka tenisowa (grupy w zależności od wieku i zaawansowania), grupy młodzieżowe, grupy dla dorosłych, grupy zawodnicze. W squash grupy wiekowe rozpoczynają się od: przedszkole squashowe (5-7), akademia squashowa, grupa młodzieżowa, lejdis squash i dla dorosłych. Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra trenerów i instruktorów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu każda gra, będzie jednocześnie fantastyczną zabawą i treningiem. Znajdź sposób na nudę i wybiegaj się z rakietą w dłoni. Szczegóły pod nr: squash 695 447 385, tenis 603 670 915 lub na stronie. Pierwsza lekcja za darmo!
      
       UKS Kontra- zaprasza od 1 września na zajęcia szkoleniowe w dyscyplinie boks, tym samym ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sekcji pięściarskiej i zaprasza na treningi boksu w grupie początkującej chłopców i dziewczęta z rocznika 2004 oraz starsze. Zajęcia sportowe odbywają się na hali sportowej MOSiR w Elblągu przy ul. Agrykola 8 we wtorki i czwartki w godz.16.30 - 18.00 pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów. Rodzice pamiętajcie, że każda forma aktywnego spędzania czasu wolnego jest wspaniałą okazją do rekreacji oraz nawiązania przez wasze dzieci nowych kontaktów z rówieśnikami. Zapraszamy na zajęcia nauki boksu wszystkich chętnych .Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zadzwoń i zapisz się już dziś. Tel.: 530 612 714 lub 530 612 043, e-mail:Kontra2004@interia.eu. Odwiedź także nasz profil.
      
       UKS WIKINGOWIE- nauka jazdy na łyżwach. Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od lat 5 do 15 na naukę jazdy na łyżwach z elementami gry w hokeja. Zajęcia prowadzimy na lodowisku Helena we wrześniu “na sucho”, a od października na tafli 4 razy w tygodniu. Udostępniamy kompletny sprzęt hokejowy (poza łyżwami), dzięki czemu zajęcia są bezpieczne - hokejowe ochraniacze i kask dodają także odwagi podczas stawiania pierwszych kroków na lodzie. Na treningach i podczas gry
       dzieci uczą się współpracy w zespole, poznają zarówno smak zwycięstwa jak i podnoszenia się po porażkach. Hokej to fantastyczny sposób na pozytywne wykorzystanie nadmiaru energii waszego dziecka. Przyjdź i przekonaj się jak wiele frajdy daje jazda na łyżwach. Więcej informacji pod numerem telefonu 517 573 134 lub na stronie.
      
       UKTS Destination- Rozpocznij swoją taneczną przygodę w naszym klubie! Już teraz zaplanuj czas swojemu dziecku i zapisz je na wyjątkowe zajęcia, podczas których rozwinie swoje umiejętności, zaczerpnie inspiracji do nowych działań i pozna niesamowitych ludzi! Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę DESTINATION DANCE KIDS skierowaną do dzieci w wieku 4-5 i 6-8 lat. Podczas zajęć dzieci poznają różne formy tańca, które wpływają na ich rozwój oraz kondycję, a także uczą pewności siebie i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Dla nieco starszych dzieci proponujemy zajęcia z tańca nowoczesnego, prowadzone w oparciu o autorski program dydaktyczny i dostosowane do konkretnej kategorii wiekowej: 9-11, 12-15 lat oraz pow. 15 lat. Zajęcia prowadzą nasi znani i lubiani instruktorzy, którzy zarażą Wasze pociechy swoją niesamowitą pasją i energią. Śledź uważnie naszą stronę internetową oraz nasz profil i zaplanuj nowy semestr w najlepszym miejscu do tańca w Elblągu. Jedno jest pewne - tańca, energii i dobrej zabawy nie zabraknie. Czekamy na Ciebie!
      

       Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem swojej oferty w artykule Ściąga portElu prosimy o kontakt pod adresem milosz@portel.pl
      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...