UWAGA!

Dziennik Elbląski: Szokująca decyzja lekarza

“Maciej Tokarczyk, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia nie żyje” - informuje Dziennik Elbląski.

“Wszystko wskazuje na to, że w w sobotę w Wójtowie pod Olsztynem, popełnił samobójstwo strzelając sobie w usta z broni myśliwskiej. Przyczyna nie jest znana. Nagła śmierć Macieja Tokarczyka wywołała szok i lawinę pytań, na razie bez odpowiedzi.
     (...) Prokurator Orzechowski mówił, że Maciej T. przyjechał do domu w piątek po południu. - W sobotę rano trwały normalne czynności w domu. Nic – jak zeznała żona prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia – nie wskazywało, że z Maciejem T. dzieje się coś niepokojącego – wyjaśniał Mieczysław Orzechowski.
     - Około godziny 11.30 żona Macieja T. zawiozła córkę do Olsztyna na zawody konne. W tym czasie w domu był 16-letni syn. (...) Idący do pokoju siostry nastolatek zauważył, że ojciec otworzył kasę pancerną, gdzie trzymał broń. (...) Chłopiec szukał go około godz. 12, ale ojca już nie było. Krótko po południu do domu wróciła Katarzyna T. (...) Trzy godziny później kobieta była juz poważnie zaniepokojona. Męża nigdzie nie było. Pani Katarzyna wyszła do ogrodu, gdzie poniżej stoku około 20 metrów od domu jest staw. - Zauważyła wystające z szuwarów nogi męża. Między nimi leżał sztucer Winchester – mówi Orzechowski. - Żona zauważyła, że mąż ma rozległy uraz głowy i powiadomiła policję”.
     
     Więcej o śmierci znanego elbląskiego lekarza, prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w dzisiejszym Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Najgłębsze wyrazy współczycia rodzinie ['] Jakże ten człowiek był naciskany!!! Czy kiedykolwiek poznamy te zwierzęta, szarpiące te miliardy?
  • przecież zwierzęta są znane i codziennie widziane. Również wokół nas. machina zastraszania i doprowadzania ludzi dosamobójstwa to nie tylko warszawska specjalność. W Elblagu też są specjalistki.Najpotworniejsza jest zmowa milczenia i lęk.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    świadek(2003-10-07)
Reklama