UWAGA!

Głos Elbląga: Spektakl i koncert

„Elbląski Teatr Dramatyczny włącza się w akcję zbierania pieniędzy na leczenie chorej na białaczkę Karolinki Domżał” - napisał Głos Elbląga.

„6 i 8 maja odbędzie się specjalny spektakl 'Kolacji dla głupca' i koncert zespołu 'Raz dwa trzy'. Dwa majowe dni obfitować będą w atrakcje. Oprócz spektaklu i koncertu odbędzie się aukcja prac elbląskich artystów plastyków, a w foyer ustawione zostaną stoiska, m.in. kosmetyczne i fryzjerskie”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A moim zdaniem to chyba zbyt wcześnie rozdmuchano tę zbiórkę. Coś mi to śmierdzi, a szczególnie tatuś. Trzeba przyjżeć się prawidłowości funkcjonowania tej fundacji i jej udziałowców!
 • to nie fundacja tylko Komitet i to założony ad hoc kilka tygodni temu kiedy pan Domżał jednak zrozumiał że jego popczynania są nielegalne w Komitecie zasiadają: Domżał, Domżałowa i ich kolega ! śmiech na sali - gdzie jest prokurator - na co Domżał wydaje pieniądze - bo na pewno nie na leczenie Karoliny - co to za naiwność i owczy pęd ogarnął Elblążan w pomaganiu rzekomo karolinie - żaden szpital, klinika ani nikt inny nie pobierał pieniędzy za leczenie karoliny - w naszym kraju to jest bezpłtne Domżał to oszust, kanciarz i naciągacz -
 • Dupku czemu się nie ujawnisz taki mądry jesteś . A ty też możesz zgłosić do prokuratury o popełnieniu Przestępstwa jak byś nie wiedział , ale nie masz żadnych dowodów bo i takich nie ma . Ty byś nie ratował córki ? Dupku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kolega(2004-05-04)
 • Aniu zastanów się co piszesz. Chyba pochodzisz z dobrego domu zawsze wszystko miałaię i cieszysz się zdrowiem Ty i Twoja rodzina . I ciesz się nim dalej bo to najważniejsze .
Reklama