UWAGA!

Grażyna Kluge wicewojewodą?

 Elbląg, Grażyna Kluge
Grażyna Kluge (fot. Witold Sadowski)

Szef Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji Rafał Trzaskowski poinformował dziś (27 lutego), że w związku z przeglądem wojewodów czworo z nich podało się do dymisji - z Zachodniopomorskiego, Dolnośląskiego, Śląskiego i Lubelskiego. Zarekomendował też zmianę na stanowisku wicewojewody warmińsko-mazurskiego - Jana Maścianicę zastąpi Grażyna Kluge.

Za Polska Agencją Prasową: "Dokonaliśmy przeglądu pracy wojewodów - czwórka wojewodów podała się do dymisji, dlatego że chcą podjąć nowe wyzwania w życiu" - powiedział Trzaskowski na wspólnej z Donaldem Tuskiem konferencji prasowej, poświęconej planom MAC.
       Wojewodę dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupę ma zastąpić Tomasz Smolarz. Następcą wojewody lubelskiego Jolanty Szołno-Koguc ma być Wojciech Wilk.
       Na stanowisku wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka ma zastąpić Piotr Litwa, Marcina Zydorowicza - wojewodę zachodniopomorskiego - Marek Tałasiewicz.
       Trzaskowski zarekomendował też zmianę na stanowisku wicewojewody warmińsko-mazurskiego - Jana Maścienicę zastąpi b. wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge.
       Minister zapewnił, że przyszli wojewodowie mają duże doświadczenie samorządowe oraz w dziedzinie administracji. "Każda z tych kandydatur jest bardzo dobrze przemyślana" - wskazał. (...)
      
      
       źródło: PAP
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • POwcy oderwani od jednego koryta znów po układzie dostaną się do następnego koryta i pożyją sobie na koszt podatników.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  24
  NowaPrawica(2014-02-27)
 • Pani Grażyno elblążanie są z pani dumni!; ) Proszę aktywnie działać na rzecz Elbląga przez te dwa lata do wyborów!; ) Powodzenia!; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  41
  powiec(2014-02-27)
 • Dobra wiadomosc i gratuluje, mimo ze za ciagle kojaze pania ze Szprotą!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  35
  gosc123(2014-02-27)
 • szprota nie szprota, czego się nie robi dla kasy. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31
  25
  POotem(2014-02-27)
 • pani Grazyno dzięki tej nominacji, bedzie pani mogła jeść za damo duzo więcej niż obecnie i ludzie pani zazdraszczają, że oni nie bedą mogli tyle za darmo zjesć, niech pani na zastepce weźnie pana Soją ona załatwi lodówke od jakieś fundacji to nadmiar jedzenia bedzie gdzie gromadzić co by sie nie POpsuło, powodzenia pani Grażyno, smaczego życzę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28
  27
  fedes(2014-02-27)
 • zamiast się cieszyć, że człowiek z Elbląga będzie v- ce wojewodą, glupie komentarze, gdyby jej nastepca w Ratuszu Marek Pruszak zostal za jakiś czas powołany do Olsztyna też będę mu kibicowal.
 • Do stanowisk trzaba mieć jednak doświadczenie nie tylko w pisaniu głupawych uszczypliwości w anonimowym wpisie, a jeszcze bardziej powiewjąc sztandarem, ,nowej prawicy, ,. .. .. niby podwójne schowanie się. .. . Należy pogratulować Pani Kluge takiego wyróżnienia. Myślę iż jest to ze wszechmiar najlepsza kandydatura ze znanych mi ludzi w Elblągu.
 • Adasiu z nowej prawicy daj se na luz, bo i tasmy prawdy o prawdziwej twarzy pisowego wilka. .. ..
 • To dobra wiadomość dla Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  21
  wiza(2014-02-27)
 • Boże broń!!! Dała ciała jako pedagog, potem jako naczelnik, więc teraz kop w górę. .. .A tak zwana odpowiedzialność? Pani Kluge, trochę samokrytyki byłoby wskazane. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  21
  Byławspółpracowniczka(2014-02-27)
 • Nowa Prawica - przestańcie beczeć, proszę wygrywać wybory, przekonywać do siebie itd.
 • Grzesio będzie doradcą?
Reklama