UWAGA!

Niebezpiecznie nocą

„Zawód kierowcy taksówki, jak się okazuje, staje się ostatnio coraz bardziej niebezpieczny. Przekonał się o tym jeden z elbląskich taksówkarzy, który w poniedziałkowy wieczór został zaatakowany przez pasażera” – czytamy w Głosie Elbląga.

(...) „Na szczęście do takich zdarzeń nie dochodzi zbyt często. Wszyscy elbląscy taksówkarze doskonale jednak pamiętają ubiegłoroczny napad na jednego z nich. Sprawcą wówczas okazał się Tomasz D. Mężczyzna groził kierowcy nożem (w rzeczywistości próbował poderżnąć taksówkarzowi gardło, ostatecznie zranił go niegroźnie w szyję – przyp. portElu). Został jednak zatrzymany, oskarżony o usiłowanie zabójstwa i obecnie odsiaduje już wyrok. W ciągu kilku ostatnich miesięcy policja nie zanotowała podobnych przypadków napadu na kierowców taksówek.
     - Na początku maja zatrzymano wprawdzie młodego człowieka, który przestraszył 72-letniego kierowcę taksówki przedmiotem przypominającym pistolet – mówi Alina Zając, rzecznik prasowy elbląskiej policji. – Sprawcą okazał się jednak czternastoletni upośledzony umysłowo chłopiec".
     Szerzej w Głosie Elbląga.
     
     O poniedziałkowym napadzie przeczytasz artykuł „Oblał kwasem taksówkarza”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama