UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Czekam z niecierpliwością, kiedy służby prokuratorskie zajmą się również tym ewidentnym przekrętem dot. haniebnej i szkodniczej sprzedaży chciwemu a egoistycznemu prywaciarstwu dworca Elbląg-Zdrój w raz z okolicznym terenem, co będąc niekorzystnym rozporządzeniem publicznym mieniem przyczyniło się do utraty przez miasto Elbląg co najmniej kilkuset milionów złotych, które mogły trafić na remont linii Kolei Nadzalewowej. Zachęcam państwowe służby prokuratorskie oraz służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa polskiego do działania - doniesienia prasowe w tej kwestii oraz reakcja społeczna nie pozostawiają wątpliwości w tej sprawie. Hashtagi: #samorzad, #zlodziejstwo, #KolejNadzalewowa, #EgZdroj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    15
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - No Koliński, zdziwiłam się jak (po raz kolejny)jak przeczytałam Twoją wypowiedź. No no chyba Ci ktoś mózg w końcu zresetował; )
  • RobertKoliński @Pani - Etam, nie wydaje mje się, nie odnotowałem jakichś większych zmian w ostatnim czasie - może to po prostu konserwo-prawica dojrzała w końcu do postępowego i pro-społecznego socjalizmu?:)Byłoby to niewątpliwą korzyścią dla całego społeczeństwa, o co postępowa Polska od lat walczyła:) Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - Wraz piszemy łącznie stepowy płaskoziemcu.
  • RobertKoliński Wyobraź sobie anonimku, że wiem i nawet chwilę po mym super-szybkim-mniej-uważnym wysłaniu tego komenta nawet go powtórzyłem w poprawionej wersji, zanim jeszcze Redakcja wpis puściła, ale ta zdecydowała się ostatecznie opublikować wersję z nadprogramową spacją - no trudno, przeżyję:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - A ja nie mogę się doczekać kiedy Cię zobaczę zbierającego puszki na emeryturze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    WróglewakaRobertaK(2021-02-16)
  • @Pani - Adrian w końcu zdał kurs logicznego pisania komentarzy to wysłał jełopowi coś konkretnego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    WróglewakaRobertaK(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - Jesteś społeczniaku taki mądry, to złóż do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, zawiadom również CBA. W gębie to jesteś lewaku strasznie mocny, ale jak już coś trzeba zrobić, to cisza, mama zamyka cię w pokoju
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Ploterek(2021-02-16)
  • @Ploterek - ale po co towarzysz ma iść do prokuratury ? chyba że złożyc na siebie i swoich kolesi postsowieckich kwit, dworzec i kolej nad zalewowa to nie rentowna linia i tyle a że ktoś kupił tanio i chce sprzedać drożej i zarobić no to co z tego ? kupił przecież nie ukradł a jak ktos kupi drożej to jego sprawa, co innego że może tępi urzędnicy sprzedali by ten grunt pod firme jakąś czy coś to było by lepiej --- 007 na cenzurowanym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    polska 2487(2021-02-16)
  • RobertKoliński @Ploterek - Nie martw się o mnie, trollu, sprawa jest w toku i będzie miała swój dalszy ciąg - pisałem o tym już wczoraj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - Ti idź i to zgłoś, nie mów że nie wiesz gdzie i jak Ha ha ha ha ha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Zielarski(2021-02-16)
  • "@RobertKoliński - Wraz piszemy łącznie stepowy płaskoziemcu. "- powiedz jeszcze temu analfabecie że etam rozdzielnie. .. ..
  • ttt @WróglewakaRobertaK - Kola- toć ty nie będziesz miał emerytury i pierwszy będziesz do zbierania puszek : podpowiem są puszki metalowe i z aluminium zbieraj te z alu żebyś krępla nie przedżwigał.
Reklama