UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "Zostałem skazany za przestępstwo, którego nie popełniłem "- Nie Ty jeden i zapewne nie ostatni. Niewinnie skazanych jest cała masa! Takie są sądy i sędziowie, którzy nie zawsze kierują się rozumem tylko rzekomo dowodami. Nie chcę tu podawać przykładów, ale czasami całkowicie nie rozumiem postępowania sędziów, bo ja będąc na sali sądowej z góry byłem pewien jaki będzie wyrok, patrząc jak łatwowiernie sędzia wierzył funkcjonariuszowi mimo tego, że jego zeznania nie były spójne i co chwila zeznawał inaczej. Ja to nazywam ślepą wiarą przez sędziów w to, co funkcjonariusz zeznaje. Dopóki tego w sądach nie zmienią takich skazań niewinnych ludzi będzie zawsze dużo. Dlatego uważam i będę zawsze uważał, że reforma gruntowna sądów jest wręcz konieczna.
 • To dlaczego nasz mądry naród protestował przeciwko reformie?? PiS właśnie chciał zrobić w sądach przeciąg!
 • Następny PISS fanatyk. jak PISS ci pozmienia na sędziów i prokuratorów PISS to będzie jak za STALINA. Jest człowiek jest dla niego paragraf.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  12
  gość33(2020-07-31)
 • @gość33 - Ale Ty głupi jesteś !!!!!
 • Ale jaka to reforma? Czy w tej reformie było napisane, że pisma z sądu muszą być doręczane osobiście stronom zainteresowanym? PiS nie robi żadnej reformy, tylko wymienia obecnych ludzi na swoich, nawet też takich, którzy za komuny pracowali w wymiarze sprawiedliwości, to gdzie ta reforma? PiS zarządza prokuraturą i to przecież prokurator sporządza akt oskarżenia, a policja zbiera dowody i łapie podejrzanego.
 • a sąd daje wiarę, że policja prawidłowo ustaliła dane odpowiedzialnego za kradzież.
 • Teraz będzie takich spraw więcej - pisowski policjant zezna a pisowski sędzia przyklepie wyrok. Poza tym ziobrowska wykładnia prawa jest taka sama jak bolszewicka - to nie śledczy i prokurator mają udowodnić winę, tylko oskarżony ma udowodnić niewinność, a jeśli brak dowodów na winę, to nie znaczy, że niewinny, tylko że winny ale brak na to dowodów i należy go skazać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  !@#$%^&*()(2020-08-03)
Reklama