UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak ja czekałem na tą napieprzankę jednych i drugich i trzecich ha ha ha nareszcie WYLAZŁO polactwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ha ha ha(2022-04-20)
  • @ha ha ha - Tego typu artykuły mają chyba na celu zdobycie jak najwięcej komentarzy pod spodem, im więcej się ludzie nawalają, tym więcej odsłon reklam. Prawda jest taka, że wszyscy uczestnicy ruchu: kierowcy samochodów, motocykli, rowerów, piesi są albo ok, albo popełniają błędy, albo wykroczenia, a nawet przestępstwa. Prawda jest też taka, że o ile pewne rzeczy mogą irytować (np. rowerzysta dzwoniący na chodniku na pieszych albo pieszy lezący ociężale po pasach, zagapiony w smartfon), to inne stanowią naprawdę zagrożenie dla życia, a to, niestety, częściej domena kierowców z racji tego, że kierują pojazdami, które są dużo cięższe, mają określoną drogę hamowania, w momencie zderzenia z innym pojazdem albo pieszym czy rowerzystom to ci ostatni płacą za to najwyższą cenę. Kierowcy też mają w nosie komfort pieszych, parkując samochody gdzie popadnie: masowo na trawnikach, na chodnikach, "ja tylko na chwilę" w miejscu niedozwolonym, ale za to lubią sobie wyzwać innych uczestników od "świętych krów". Ogólnie to warto, byśmy wszyscy stosowali się do przepisów, a życie stanie się dużo prostsze i na pewno bezpieczniejsze :-)
Reklama