UWAGA!

Konkurs plastyczny i policyjny kalendarz

 Elbląg, Konkurs plastyczny i policyjny kalendarz
(fot. KMP Elbląg)

Kiedy dzieci i młodzież wrócą do typowej nauki w szkołach, w środkach komunikacji znów zatłoczy się od pasażerów, a na drogach przybędzie pojazdów, ponownie przyda się wiedza na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Elbląska policja po raz kolejny proponuje konkurs plastyczny dla najmłodszych, łącząc zabawę z nauką.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zaprasza dzieci klas 1-3 szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na temat bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. Teraz kiedy uczniowie spędzają czas w domach, proponujemy im wykonanie pracy plastycznej, która w przyszłym roku może ozdobić nasz kalendarz. To będzie już dwudziesta pierwsza edycja kalendarza z pracami plastycznymi dzieci.

– Co roku za pośrednictwem szkół ogłaszamy nasz konkurs – mówi podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – W tym roku jest podobnie. Do dyrektorów szkół rozesłaliśmy regulamin z prośbą by chętne dzieci w ramach „zdalnego nauczania” wykonały swoje prace. Jak tylko wrócą do szkół, przekażą je nauczycielom. Spośród prac wybierzemy te, które zamieścimy w kalendarzu na 2021 rok.

Regulamin konkursu

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama