UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem czy to ten sam który próbował zaprosić się do moich znajomych ale go wykopałam bo wiedziałam że to może być jakiś oszust bo na swoim profilu prócz nazwiska i imienia nic nie było. Widzę że kobiety są głupie i naiwne. Tyle się o tym pisze a one i tak dają się wciągnąć w jakieś zagraniczne znajomości. Ma nauczkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    mieszkanka(2021-03-03)
  • @mieszkanka - Przecież to jej znajomy przelała mu bezinteresownie w trosce o dzieci. Bo gdyby nadal flirtował i poczuł pieniądz skończyłoby się na kilku takich przelewach. A tak na poważnie to TAK proszę Pani są naiwne. Facet jest złodziejem i to jest jego praca, zdobyć zaufanie, legenda na generała US ARMY lekko już oklepana więc weszła bajeczka o Norweskiej platformie wiertniczej. Lalka nie połączyła kropek, że prędzej Norweg wspomoże Polkę gdyby była oszustką niż kobieta obcokrajowca. Potrzeba atencji, obowiązkowy profil na Facebook, mokro się zrobiło bo gwiazdor się zainteresował, złote góry obiecywał. Dostają kilka ciepłych słów od pseudo gentelmana i głupieją do reszty. Założę się, że kobieta jest potencjalnie w związku i musiała przełknąć dwie gorzkie pigułki, zdobyć się na odwagę i pójść na policję. A policja nic nie może, między bajki sobie włóżcie zaangażowanie w śledztwo i poszukiwanie sprawcy przez IP. Zdjęcia jest lewe, profil lewy, cała sprawa wymaga tylko dwóch osób. Cwaniaka i niskiego ilorazu inteligencji oszukanej. Innego wytłumaczenia nie ma.
  • @mieszkanka - Koleżanko droga takich profili jest masa. Po składni zdania można ogarnąć, że dana osoba ani be ani me po polsku tylko jedzie z translatora Google. Nie ujmując kobietom, jak facet jak myślenie ma na poziomie IQ kury też wykazuje silne podniecenie egzotyczną Panią na Facebook i pójdzie zrobić przelew jak go zaprosi piękność brazylijska albo inna modelka zza wschodniej granicy i wciągnie z dziwne gadki. Kawał piersi zobaczy i podjarany swoją wyjątkowością. Duma mu nie pozwoli biegnąć na policję bo Panowie na komendzie pękną ze śmiechu więc cóż, zgłaszane są pojedyncze sprawy. OOOOO help me help me my friend. No i pomogła Pani swojemu koledze okazała się dobrym pomocnym człowiekiem. Nie szkoda mi takich ludzi.
Reklama