UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja rozumiem dziewczye. To nic dziwnego ze chce prawdziwego faceta a nie polskiego buraka z brzuchem, wąsami i śmierdzący piwem. Tak, tak!! Tak wyglądają polscy faceci!!!! tylko szkoda że została oszukana
  • @Zizo - Wykazujesz zrozumienie dla iluzji. Nie ogarniasz, że ten mega zadbany facet nie istniał. Dla myślącej kobiety naturalnym byłoby odrzucenie zaproszenia od przypadkowego amanta. Fake internetowy obliczony na wyłudzenie. Na zdjęcie Elfa z twarzą Orlando Bloom też by poleciała do banku bo jest fanką np. Władcy Pierścieni. ..
  • @Zizo - A co ma piernik do wiatraka ? Na pewno wiesz jak wyglądają polskie kobiety, te delikatnie mówiąc mało zadbane na wszystko z dużą nadwagą włącznie mają wytłumaczenie. Nie podoba się to sobie zmień to chłop zmienia. A potem lament, że facet poszedł do innej. Wtedy jak się lampka zapali, że kobieta pączek ma zerową wartość w towarzystwie i chcąc kogoś poznać po rozwodzie nagle magia, schudła 30kg i wypisuje eseje do kobiecej prasy. "Były mąż mnie nie poznał takiej szczupłej. "Zaimponowałam mu. No pewnie, że nie poznał bo miał w domu wieloryba, nie filigranową damę, której cokolwiek by się chciało.
Reklama