UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żyje w Norwegii. Mój kolega jechał 131kmh na ograniczeniu do 80kmh. Efekt? Zakaz prowadzenia pojazdów przez 8 miesięcy, ponowny egzamin praktyczny i 17 tysięcy koron mandatu. Na szybko przeliczając ok. 7700PLN. A tutaj? Niby więzienie ma coś zmienić? Żenująco śmieszna kara. Jak policja nie będzie nic robić, mam na myśli zmiana taryfikatora, to częściej będziemy widzieć takie wypadki.
  • @jdjd - Prawo w Polsce musi być takie nijakie, że jeśli przypadkiem jakiś poseł by podpadł, to można go uratować od konsekwencji. O to tu chyba chodzi, bo inaczej nie rozumiem.
  • @jdjd - Czyli w Norwegii niższa kara, gdyż 8 miesięcy zamiast 10 miesięcy. 17 tys. koron to być może dobra 2 tygodniówka, zamiast 3000 zł to być może miesięczna wypłata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ja nie w temacie(2021-04-21)
  • @jdjd - To nie policja ustala taryfikator, ale Mateusz Morawiecki. A jemu zależy na tym, żeby Polacy byli na poziomie umysłowym szympansa, bo wtedy spełniają jego największe marzenie: "będą za*. .. za miskę ryżu".
  • @jdjd - To jestem zdziwiony, że ten kolega nie dostał parunastu dni aresztu, albo "obrożę"na nóżkę. To jest taka forma aresztu domowego. Z "obrożą"można tylko do pracy i to w określonym czasie. No i nie ma w tym czasie piwkowania w domu, bo kontrole są nawet w nocy. Jak nie otworzysz drzwi, idziesz do kryminału. Ja za przekroczenie ograniczenia do 50/godz. o 11 km dostałem 3000 koron mandatu.
  • @jdjd - Tu nie chodzi o policję, która generalnie dobrze działa. Tu chodzi o sądy. To musiał być"synalek"może jakiegoś prokuratora lub nawet sędziego. Kogoś kto ma wpływy, jest w układach, wie gdzie grillować. Klika, koteria, sitwa, mafia. Proszę sprawdzić kogo jest synem ten sprawca wypadku. Mogły być ofiary śmiertelne z czego "wysoki sąd"Zdawał sobie sprawę. A może realizuje "doktrynę NEUMANNA". #, #
  • @Ja nie w temacie - Ja mówię o samym przekroczeniu prędkości. Tutaj mamy grubszą sprawę. Sąd postąpił żałośnie. Policja nie ustala taryfikatora wiem, ale nic nie robi, nie interweniuje, nie sygnalizuje by coś zmienić. Tak ja wiem, że każdy Polak to śpi na pieniądzach, za granicą. Porównaj sobie ile kosztuje przekroczenie prędkości w PL. Śmieszne 500 PLN
  • @IVRP - "Tu nie chodzi o policję, która generalnie dobrze działa"- Ale się uśmiałem !!! Policja generalnie działa dobrze, być może, ale na pewno nie Elbląska.
Reklama