UWAGA!

Siedziała w samochodzie, była pijana i miała słoik z narkotykami

 Elbląg, Siedziała w samochodzie, była pijana i miała słoik z narkotykami
Fot. pixabay.com

Policjanci dostali zgłoszenie, że pewna kobieta od kilku godzin siedzi w samochodzie. Funkcjonariusze obawiali się, że mogła zasłabnąć i grozi jej wyziębienie. Chcieli jej pomóc i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu nie pozostawił wątpliwości: była pijana. Dodatkowo podała fałszywe dane, a w torebce kobiety policjanci znaleźli... szklany słoik z narkotykami. 24-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Elbląga zostali powiadomieni, że w Jegłowniku na ul. Szkolnej od kilku godzin w samochodzie siedzi kobieta. Nie reagowała na pukania w szyby. Istniało podejrzenie, że coś się stało. Na miejsce przyjechali mundurowi i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu,  wydobywający się z toyoty i bełkotliwy ton 24-latki nie pozostawił wątpliwości. Była pijana, to jednak nie wszystko. Podczas rozpytania podała fałszywe dane, a dokładnie dane swojej siostry, w jej torebce policjanci znaleźli też szklany słoik z białym proszkiem.

Badanie testerem wykazało, że to amfetamina (9 gramów). 24-letnia elblążanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama