UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wyślijcie więcej policjantów w miasto - Warszawę, na pacyfikację strajków, a nie na nocne patrole w Elblągu, wtedy będzie dużo bezpieczniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    18
    Tomasz85(2021-02-02)
  • @Tomasz85 - niech zaczna grzebac przy jakiejs ustawie, wincej julek na ulycy
  • @Tomasz85 - Powiedz to tym, ktorzy organizuja te smieszne strajki i robia z siebie idiotow, to wtedy bd po klopocie.
  • @Tyu - Śmieszny jesteś ty pisowski kmiocie🖕
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Jbc pis(2021-02-02)
  • @Tyu - Tomasz85 to znany na PortElu troll, nie karm go. Klasyczna chorągiewka, jak zawieje tak pan Tomasz się obraca, czyt. pisze komentarze dla poklasku jemu podobnej "publiki". Poza tym nie trać czasu, tu żaden argument nie dotrze. Za dużo pan Tomasz ogląda partyjnej TV, żeby docierało cokolwiek spoza przekazu dnia. A tu masz klasyczny przykład - Pan Tomasz dzisiaj zdecydowany oponent władzy, za kilka dni zobaczysz jego wypociny pod innym postem jadącego na sympatyków innej strony politycznej. I tak w koło Macieju. Oczywiście już mu się klawiatura grzeje żeby teraz mi dokuczyć, w ten czy inny sposób, ale trolle już tak mają. .. :/ Jakbym ja kiblował w przedszkolu z zajęć plastycznych i przez to trafił na rocznik Gimbazy to też bym został życiowym frustratem. .. Eee. .. ale o czym to ja. .. ? A, tak! Katalizator! Jak sobie pomyślę, że czasami człowiekowi brakuje najprostszego narzędzia a czasami i kanału do konkretniejszej naprawy (o dobrym świetle nie wspominając i optymalnego "dojścia"do elementu wymagającego naszego zaangażowania. .. a tu proszę! Cyk, ciemna noc, wokół ciasto a jakiegoś badziewia BAH i nie ma. .. (BTW. tylko benzyna:P hehe)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    iGregPrzezYiNiemeGy(2021-02-02)
  • @iGregPrzezYiNiemeGy - jakby wokół było ciasto. .. XD to nic byśmy nie naprawili:D Ciasno oczywiście miałem napisać a tak wyszło. .. .zabawnie; D #BekaZSiebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    iGregPrzezYiNiemeGy(2021-02-02)
  • @iGregPrzezYiNiemeGy - Pisz SE na mnie co chcesz, ale nie mieszaj moich wypowiedzi z polityką. Po to jest pod każdym art. rubryka "moim zdaniem", by tam wyrazić WŁASNE ZDANIE a nie partii politycznej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Tomasz85(2021-02-02)
Reklama