UWAGA!

Z narkotykami i bez uprawnień

 Elbląg, Z narkotykami i bez uprawnień

Policjanci patrolowo-interwencyjni wspólnie z żandarmerią wojskową zatrzymali do kontroli pewnego 23-latka kierującego audi a4. W trakcie kontroli okazało się, że auto nie ma ważnych badań technicznych a kierujący jest nadmiernie pobudzony jak na kogoś... kto nie ma uprawnień do kierowania. 

Sytuacja miała miejsce wczoraj około 14.40 przy al. Tysiąclecia. Łączony patrol policji i żandarmerii wojskowej zatrzymał do kontroli osobowe audi, którego właściciel nie miał uprawnień do kierowania ani ważnych badań technicznych auta. Co więcej ,był dość mocno pobudzony. Ponadto w jego aucie funkcjonariusze znaleźli małą elektroniczną wagę oraz foliowy woreczek ze sproszkowaną substancją. Narkotykowy tester wskazał że jest to amfetamina w ilości 102 gramów. 23-latek został zatrzymany. Pobrano od niego również krew do badań na zawartość narkotyków. Teraz może mu grozić kara za posiadanie znacznej ilości substancji odurzającej. 

Posiadanie narkotyków w znacznej ilości to – zgodnie z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.  Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama