UWAGA!

Quiz

Co Ty wiesz o sportowych imprezach w Elblągu?

2022-07-16

Dzisiaj sprawdzamy Waszą wiedzę na temat sportowych imprez, organizowanych w Elblągu. Niektóre z nich na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń i z roku na tok przyciągają wielu startujących i kibiców. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Letni spacerek po powiecie elbląskim

2022-07-09

Tym razem w naszym quizie zabierzemy was na spacer po powiecie elbląskim. Odwiedzimy jego najbardziej urokliwe zakątki i poznamy zabytki. Pytamy m.in. o Wioskę Smerfów, Cesarski Kamień, pałac w Dawidach, czy Krainę Buka. Życzymy dobrej zabawy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Quizowo, czerwcowo, rymowo

2022-07-02

Sobota = quiz na portElu. Tym razem pytamy o sprawy, o których w minionym miesiącu można było poczytać na naszej stronie. Ponownie pytamy rymami...

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz! Okoliczne ciekawostki

2022-06-25

Zapraszamy na wycieczkę po okolicznych miejscowościach. Zajrzymy do tych bliżej Elbląga i do tych trochę dalej. Zapytamy o ciekawostki m. in. z Malborka, Braniewa, Pasłęka, Fromborka. Co wiecie na temat okolicznych miejscowości?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Spacerkiem po Elblągu

2022-06-18

W najnowszym quizie przyda się znajomość topografii Elbląga i spostrzegawcze oko. Pytamy o rzeczy mniej lub bardziej oczywiste, które można spotkać podczas spacerów po mieście.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Nad wodą

2022-06-11

Letni wypoczynek zwykle kojarzy się nam z długimi podróżami do miejsc oddalonych o setki kilometrów od domu. Ale nie zawsze musi tak być! Dzisiaj w naszym quizie pytamy o miejsca nad wodą w naszych okolicach, gdzie możemy odpocząć. Zapraszamy do zabawy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Czas na tramwaje

2022-06-04

Ciekawostek o elbląskich tramwajach nie brakujemy. Zapytamy więc o historię z czasów niemieckich. Nie zabraknie też pytań o polską historię tramwajów. I sprawdzimy, czy wiecie jakim tramwajem trzeba jechać, żeby wysiąść na właściwym przystanku.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Quiz. O Radzie Miejskiej

2022-05-28

Niedawno samorząd świętował ważny jubileusz i z tej okazji tym razem sobotni quiz poświęcamy Radzie Miejskiej w Elblągu. Co wiesz o radzie i radnych?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Wyrusz na spacer z portElem

2022-05-21

Wiosna i lato są doskonałą okazją do zwiedzenia okolicznych atrakcji turystycznych. Dzisiaj w naszym quizie sprawdzimy Waszą wiedzę o nich. Polecamy też nasz nowy, sobotni cykl „Na spacer z portElem”, w którym odkryjecie nasz region na nowo.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz. Widokowy

2022-05-14

W tych pięknych majowych okolicznościach przyrody zapraszamy Was do najnowszego quizu, w którym będzie liczyła się przede wszystkim Wasza spostrzegawczość. Zgadnijcie, jakie widoki przedstawiają zdjęcia lub z jakiego miejsca są one wykonane. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Ciekawostek z Elbląga ciąg dalszy

2022-05-07

Jak się dobrze rozejrzeć, to Elbląg kryje wiele ciekawostek. Zarówno w swojej bliższej i dalszej historii, jak i w czasach współczesnych. Dziś zapytamy o niektóre z nich. Trzeba się wykazać wiedzą z różnych dziedzin od sportu poprzez kulturę do topografii miasta.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Quizowanie-rymowanie

2022-04-30

Kolejna sobota na portElu... i oczywiście kolejny quiz. Znów pytamy rymami o poszczególne miejsca w Elblągu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12