UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Quiz

Quiz specjalny. 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły

2020-05-16

18 maja przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły, który jako papież przyjął imię Jan Paweł II. Z tej okazji specjalny quiz przygotowała Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, której Jan Paweł II jest patronem. Sprawdźcie, ile wiecie o papieżu Polaku.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 11/14

Quiz

Czas na quiz! Bohaterem litera S

2020-05-09

W naszym alfabetycznym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na literę S, związane z Elblągiem. Mamy nadzieję, że zestaw pytań nie okaże się trudny. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! W roli głównej litera R

2020-05-02

W naszym alfabetycznym cyklu quizowym przyszedł czas na literę R. Sprawdź, jakie hasła i odpowiedzi się pod nią kryją. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz. Co wiesz o rzece Elbląg

2020-04-25

Tym razem w naszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę o rzece Elbląg. Jak co tydzień czeka na Was 12 pytań. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. W roli głównej literka P

2020-04-18

Jakie elbląskie i nie tylko hasła kojarzą Wam się z literą P? Sprawdźcie w naszym najnowszym quizie. Jak co tydzień czeka na Was 12 pytań. Życzymy udanej zabawy i powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Czas na O

2020-04-11

Przyszedł czas na literę O. Zapytamy więc o elbląskie kluby sportowe, pętle autobusowe, generała Okulickiego. I parę innych rzeczy. Mamy nadzieję, że pytania nie sprawią wam dużej trudności. Swoim wynikiem pochwalcie się na Facebooku.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. W roli głównej literka N

2020-04-04

Kontynuujemy naszą quizową zabawę z hasłami związanymi z poszczególnymi literami alfabetu. Dzisiaj przyszła kolej na literę N. Życzymy udanej zabawy.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz. W roli głównej literka M

2020-03-28

Kontynuujemy naszą quizową zabawę z hasłami związanymi z poszczególnymi literami alfabetu. Dzisiaj przyszła kolej na literę M. Co kojarzy Ci się z nią w Elblągu? Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Z literkami L i Ł

2020-03-21

Tym razem sprawdzimy co w Elblągu kryje się pod literkami L i Ł. Nie może więc zabraknąć pytań o lotnisko i łyżwiarzy. O co jeszcze pytamy? Tradycyjnie: o wszystko: od sportu poprzez ulice do historii naszego miasta.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz. W roli głównej literka K

2020-03-14

W naszych quizach przyszła kolej na literkę K. Dzisiaj pytamy o hasła związane z Elblągiem i jego okolicami ukryte właśnie pod literką K. Życzymy dobrej zabawy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz. Z literką G

2020-02-29

W naszych quizach przyszła kolej na literkę G. A to oznacza, że zapytamy o generałów, zarówno patronów elbląskich ulic, jak i tych związanych z naszym miastem. Oprócz tego tradycyjnie sprawdzimy waszą wiedzę dotyczącą elbląskich ulic, szkół i innych ciekawostek związanych z literką G.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz. Bohaterem litera F

2020-02-22

Kontynuujemy "alfabetyczny" serial quizowy o Elblągu. Dzisiaj czas na literę F, co się pod nią kryje? Sprawdźcie koniecznie i pochwalcie się swoim wynikiem wśród znajomych. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12