UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Quiz

Czas na quiz. W roli głównej literka E

2020-02-15

W naszym quizie przyszła kolej na literkę E. Nie może więc zabraknąć pytania o elbląskie piwo. Oprócz tego, tradycyjnie już, sprawdzimy Waszą wiedzę o sporcie, ulicach i historii miasta. Czy wiesz co Elbląg skrywa pod literką E?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz. Wszystko z literą D.

2020-02-08

Tym razem pytamy Was o to, co związane jest z szóstą literą alfabetu polskiego. Pytania dotyczą historii, gospodarki, sportu i kultury Elbląga. Jak dużo wiecie na temat swojego miasta? Ile znacie ciekawostek na jego temat? Sprawdźcie to.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Gdzie to jest w Elblągu

2020-02-01

W najnowszym quizie zapraszamy Was na wędrówkę po miejscach niekoniecznie znanych, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Nasi fotoreporterzy - Ania i Michał - przygotowali dla Was fotograficzne zagadki różnych punktów w Elblągu. Zgadnijcie, gdzie to jest? Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz: tym razem literka C

2020-01-25

Po literce A i B przyszedł czas na literkę C, która będzie wyraźnie zaznaczała się w naszych pytaniach. O co pytamy? O wszystko: od historii, przez kulturę, sport aż po gospodarkę. Jak dużo wiecie o naszym mieście? Jak dobrze je znacie? Przekonajcie się o tym. Zapraszamy do zabawy.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz. Quiz na B

2020-01-18

Był już quiz na A. Kolej więc na kolejną literę w alfabecie. Tym razem sprawdzimy, co w w Elblągu i regionie kryje się pod literą B. I od razu uprzedzamy - nie każda odpowiedź B w naszym quizie jest prawidłowa. Pytamy o wszystko: ulice, sport, kulturę, postaci związane z naszym miastem.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz. Co Ty wiesz o Elblągu

2020-01-11

Zapraszamy do rozwiązania kolejnego quizu na temat Elbląga. Dzisiaj pytamy o różne tematy, związane z naszym miastem. Przyda się znajomość dat, wydarzeń i bardziej oraz mniej znanych miejsc w Elblągu. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Czas na quiz:ile wiecie o człowieku,bez którego nie byłoby Galerii EL?

2020-01-04

Był inicjatorem powstania obecnej Galerii El, którą przez lata tworzył z grupą zapalonych animatorów kultury, współzałożycielem i kierownikiem Klubu Młodej Inteligencji „Czerwona Oberża”, artystą, kolekcjonerem sztuki współczesnej. Gerard Jürgen Blum Kwiatkowski zmarł w 2015 r., ale to, co stworzył dalej trwa. Ile wiecie o tej ważnej dla Elbląga postaci?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz. Ile pamiętasz z 2019 roku?

2019-12-28

Mijający rok obfitował w Elblągu w wiele ważnych wydarzeń. Ile z nich pamiętasz? Sprawdź, odpowiadając na 15 pytań, które dla Was przygotowaliśmy. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/15

Quiz

Jest sobota jest quiz. Co wiesz o Elblągu?

2019-12-21

Jak co tydzień zapraszamy Was do rozwiązania nowego quizu. Tym razem pytamy o różnego rodzaju ciekawostki związane z Elblągiem. Gotowi do zabawy? Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Quiz specjalny. Co Ty wiesz o Porcie Lotniczym w Gdańsku?

2019-12-14

16 grudnia Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy będzie witał 5-milionowego pasażera w 2019 roku. Zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania tego dnia w godz. 12.30-14.30 w Terminalu Pasażerskim T2. A my już dzisiaj zapraszamy do rozwiązania specjalnego quizu poświęconego gdańskiemu portowi.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/15

Quiz

Jest sobota, jest quiz. Quiz na A

2019-12-07

A gdyby tak sprawdzić, co pod literą A kryje się w naszym mieście? Może ulice, może znani elblążanie, może miejsca lub wydarzenia? Zapraszamy do wspólnej zabawy, która przybliża Elbląg jego mieszkańcom oraz turystom.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/13

Quiz

Sprawdź, ile wiesz o Elblągu

2019-11-30

Co sobotę sprawdzamy Waszą wiedzę na temat Elbląga. Dzisiaj kolejna porcja pytań z różnych dziedzin. Tym razem przygotowaliśmy ich 12. Kto będzie miał komplet?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12