UWAGA!

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z 2020 roku?

2020-12-26

Rok 2020 z pewnością na długo utkwi nam w pamięci z powodu pandemii koronawirusa. Ale obfitował on w wiele innych wydarzeń i dzisiaj sprawdzamy, o których z nich pamiętacie. Oczywiście tych z naszego elbląskiego "podwórka".

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz. Co ty wiesz o starych nazwach elbląskich ulic - część 2

2020-12-19

Patroni elbląskich ulic zmieniali się wielokrotnie. Naturalną zmianą była ta dokonana po 1945 r. Ale i później ulice zmieniały swoje nazwy. Sprawdzimy, czy znacie dawne nazwy i patronów elbląskich ulic. Dzisiaj druga część naszego quizu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Co ty wiesz o starych nazwach elbląskich ulic?

2020-12-12

Patroni elbląskich ulic zmieniali się wielokrotnie. Naturalną zmianą była ta dokonana po 1945 r. Ale i później ulice zmieniały swoje nazwy. Sprawdzimy, czy znacie dawne nazwy i patronów elbląskich ulic.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Czas na quiz. Sprawdź, jak minął tydzień

2020-12-05

Jak uważnie czytasz Elbląską Gazetę Internetową portEl.pl? Przekonaj się i sprawdź swoją znajomość artykułów, jakie ukazały się u nas w ostatnim czasie!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz! Kojarzysz te daty i wydarzenia?

2020-11-28

Dzisiaj sprawdzamy Waszą znajomość wydarzeń, które miały miejsce w listopadzie na przestrzeni lat czy wieków i są związane z Elblągiem. Sprawdźcie, ile o nich wiecie, a o ilu sami dobrze pamiętacie, bo zdarzyły się za Waszego życia. Układając quiz posiłkowaliśmy się kalendarium prowadzonym przez Truso.tv Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz! Elbląskie rozmaitości

2020-11-21

Zapraszamy Was do rozwiązania kolejnego quizu na temat Elbląga. Dzisiaj pytamy o różne tematy, które są związane z naszym miastem. Przyda się znajomość dat, wydarzeń i bardziej oraz mniej znanych miejsc w Elblągu. Życzymy Wam powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Jesienna prasówka

2020-11-14

Dzisiejszy quiz będzie wymagał wiedzy o mieście w kliku kategoriach, którym odpowiadają poszczególne działy tematyczne Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Jak bardzo interesujesz się Elblągiem i jak uważnie czytasz naszą stronę? Przekonaj się już teraz i przypomnij sobie, co działo się w mieście tej jesieni.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Quiz bez ograniczeń

2020-11-07

Dziś nie ograniczamy się do jednego, określonego tematu. Możecie spodziewać się pytań wymagających znajomości dat, ulic, wydarzeń albo osób związanych z Elblągiem. Przy jakich pytaniach poczujesz się jak znawca, a gdzie okaże się, że jesteś zmuszony strzelać? Przekonaj się sam!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Sprawdź, ile wiesz o LOTOS-Jantar Elbląg?

2020-10-31

W Elblągu od lat istnieje prężne środowisko taneczne. Regularnie odbywają się turnieje rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. W październiku 2010 Elbląg był gospodarzem Mistrzostw Świata Formacji Tanecznych. To właśnie wtedy Formacja LOTOS-Jantar Elbląg zdobyła tytuł Mistrza Świata. Tym sukcesem żyło całe miasto. Sprawdźcie w naszym quizie ile pamiętacie z tamtych dni i ile w ogóle wiecie o tańcu w Elblągu!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/13

Quiz

II Wielki Test Wiedzy o Elblągu

2020-10-21

Chcecie sprawdzić swoją wiedzę o Elblągu? Przekonać się, czym możemy Was zaskoczyć? Zapraszamy do udziału w II Wielkim Teście Wiedzy o Elblągu. Tym razem, ze względu na pandemię konronawirusa, rywalizacja odbędzie się tylko w wersji online. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 28/60

Quiz

Czas na quiz! Odrobina historii

2020-10-17

Historia naszego miasta i jego okolic jest bardzo bogata, a dzięki kolejnym badaniom wiemy o niej coraz więcej. W tym tygodniu pytamy naszych Czytelników o zagadnienia związane z dziejami Elbląga i regionu, dotyczące także ostatnich odkryć. Zapraszamy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz! Rozgrzewka przed II Wielkim Testem Wiedzy o Elblągu

2020-10-10

Kochasz to miasto i wiesz o nim wszystko? Mówimy sprawdzam i testujemy Twoją wiedzę. To rozgrzewka przed II Wielkim Testem Wiedzy o Elblągu, przed Tobą 30 pytań. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 12/30