UWAGA!

Quiz

Co się dzieje latem w mieście?

2020-07-25

Jest sobota, jest quiz. Dziś przyglądamy się temu wszystkiemu, co działo się, dzieje się i będzie się działo w Elblągu w trakcie trwającego lata. Spytamy o imprezy, miejsca związane z wakacyjnymi aktywnościami i elbląskie atrakcje. Życzymy miłej zabawy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z ostatniego tygodnia? Część 2

2020-07-18

Zapraszamy do sprawdzenia Waszej wiedzy na temat najnowszych wydarzeń, jakie miały miejsce w Elblągu i okolicach. Przy okazji sprawdzimy, jak uważnymi Czytelnikami portEl.pl jesteście. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z ostatniego tygodnia?

2020-07-11

Dzisiaj zapraszamy do sprawdzenia Waszej wiedzy na temat najnowszych wydarzeń, jakie miały miejsce w Elblągu. Przy okazji sprawdzimy, jak uważnymi Czytelnikami portEl.pl jesteście. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Co ty o tym wiesz?

2020-07-04

W Elblągu nie brakuje ciekawych miejsc, które upamiętniają ważne wydarzenia z historii miasta i Polski. Oprócz nich jest kilka rzeźb, które mają ciekawą historię.Zapraszamy na krótką wycieczkę po naszym mieście i pytamy co wiesz o Piekarczyku, czołgu, elbląskich pomnikach. Sprawdź, co wiesz o charakterystycznych miejscach w Elblągu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Quiz wakacyjny. Sprawdź, ile wiesz!

2020-06-27

Nareszcie mamy lato i wakacje!. Nasz najnowszy quiz o Elblągu i okolicach przygotowaliśmy w klimacie wakacyjnym i turystycznym. Sprawdź, ile wiesz. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Quiz wakacyjny. Sprawdź, ile wiesz!

2020-06-20

22 czerwca rozpoczyna się kalendarzowe lato, kilka dni później wakacje. Dlatego najnowszy quiz o Elblągu i regionie elbląskim jest właśnie w klimacie wakacyjnym. Sprawdź, ile wiesz. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Hej remontowcy!

2020-06-13

16 czerwca swoje pierwsze święto obchodzić będzie 16. Pułk Logistyczny. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników specjalny quiz. Sprawdźcie, ile wiecie o tej młodej jednostce, która kontynuuje tradycje 16. Żuławskiego Batalionu Remontowego.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Bohaterem litera Z

2020-06-06

Dzisiaj w naszym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na literę Z. Pytamy m.in. o Zatorze, rzekę Elbląg, Zamech i Zalew Wiślany. Mamy nadzieję, że pytania nie okażą się trudne. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz! Bohaterami litery U i W

2020-05-30

Dzisiaj w naszym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na litery U i W. Pytamy m.in. o Wikingów, wiceprezydenta miasta, ulice i wychowanków jednego z klubów sportowych. Mamy nadzieję, że pytania nie okażą się trudne. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/15

Quiz

Czas na quiz. Z literką "T"

2020-05-23

W naszym quizie dotarliśmy do litery "T". Nasi Czytelnicy mogą się domyślać, że zapytamy o tramwaje i elbląski teatr. Nie zabraknie też pytań o topografię Elbląga. O co jeszcze? Zapraszamy do rozwiązania quizu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Quiz specjalny. 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły

2020-05-16

18 maja przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły, który jako papież przyjął imię Jan Paweł II. Z tej okazji specjalny quiz przygotowała Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, której Jan Paweł II jest patronem. Sprawdźcie, ile wiecie o papieżu Polaku.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 11/14

Quiz

Czas na quiz! Bohaterem litera S

2020-05-09

W naszym alfabetycznym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na literę S, związane z Elblągiem. Mamy nadzieję, że zestaw pytań nie okaże się trudny. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12