UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Quiz

Quiz w sam raz na upał

2020-08-08

Upalne dni sprzyjają wypoczynkowi nad wodą, więc nic dziwnego, że to właśnie woda będzie głównym bohaterem naszych pytań w najnowszym quizie. Mamy nadzieję, że nie są trudne. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Co Ty wiesz o elbląskich sportowcach?

2020-08-01

Dziś zapraszamy naszych Czytelników do sprawdzenia wiedzy na temat elbląskiego sportu. Elbląg nie jest sportową potęgą, ale kilkoma zawodnikami możemy się pochwalić na arenie krajowej. Zaczynamy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Co się dzieje latem w mieście?

2020-07-25

Jest sobota, jest quiz. Dziś przyglądamy się temu wszystkiemu, co działo się, dzieje się i będzie się działo w Elblągu w trakcie trwającego lata. Spytamy o imprezy, miejsca związane z wakacyjnymi aktywnościami i elbląskie atrakcje. Życzymy miłej zabawy!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z ostatniego tygodnia? Część 2

2020-07-18

Zapraszamy do sprawdzenia Waszej wiedzy na temat najnowszych wydarzeń, jakie miały miejsce w Elblągu i okolicach. Przy okazji sprawdzimy, jak uważnymi Czytelnikami portEl.pl jesteście. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z ostatniego tygodnia?

2020-07-11

Dzisiaj zapraszamy do sprawdzenia Waszej wiedzy na temat najnowszych wydarzeń, jakie miały miejsce w Elblągu. Przy okazji sprawdzimy, jak uważnymi Czytelnikami portEl.pl jesteście. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Co ty o tym wiesz?

2020-07-04

W Elblągu nie brakuje ciekawych miejsc, które upamiętniają ważne wydarzenia z historii miasta i Polski. Oprócz nich jest kilka rzeźb, które mają ciekawą historię.Zapraszamy na krótką wycieczkę po naszym mieście i pytamy co wiesz o Piekarczyku, czołgu, elbląskich pomnikach. Sprawdź, co wiesz o charakterystycznych miejscach w Elblągu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Quiz wakacyjny. Sprawdź, ile wiesz!

2020-06-27

Nareszcie mamy lato i wakacje!. Nasz najnowszy quiz o Elblągu i okolicach przygotowaliśmy w klimacie wakacyjnym i turystycznym. Sprawdź, ile wiesz. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Quiz wakacyjny. Sprawdź, ile wiesz!

2020-06-20

22 czerwca rozpoczyna się kalendarzowe lato, kilka dni później wakacje. Dlatego najnowszy quiz o Elblągu i regionie elbląskim jest właśnie w klimacie wakacyjnym. Sprawdź, ile wiesz. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Hej remontowcy!

2020-06-13

16 czerwca swoje pierwsze święto obchodzić będzie 16. Pułk Logistyczny. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników specjalny quiz. Sprawdźcie, ile wiecie o tej młodej jednostce, która kontynuuje tradycje 16. Żuławskiego Batalionu Remontowego.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Bohaterem litera Z

2020-06-06

Dzisiaj w naszym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na literę Z. Pytamy m.in. o Zatorze, rzekę Elbląg, Zamech i Zalew Wiślany. Mamy nadzieję, że pytania nie okażą się trudne. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz! Bohaterami litery U i W

2020-05-30

Dzisiaj w naszym quizowym cyklu przyszedł czas na hasła na litery U i W. Pytamy m.in. o Wikingów, wiceprezydenta miasta, ulice i wychowanków jednego z klubów sportowych. Mamy nadzieję, że pytania nie okażą się trudne. Życzymy powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/15

Quiz

Czas na quiz. Z literką "T"

2020-05-23

W naszym quizie dotarliśmy do litery "T". Nasi Czytelnicy mogą się domyślać, że zapytamy o tramwaje i elbląski teatr. Nie zabraknie też pytań o topografię Elbląga. O co jeszcze? Zapraszamy do rozwiązania quizu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12