UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Skoro są dwie daty urodzenia Chrystusa to znaczy że już Apostołowie kłamali. To tak jak by dziś urodził mi się syn a państwo uznało Narodzenie w dniu zarejestrowania, chrztu. Prawdy nie znamy bo każdy z 266 papieży coś dokładał, coś zmieniał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  38
  Aw63(2021-01-05)
 • @Aw63 - Coś u Ciebie kiepsko z myśleniem. Odpowiedz nam wszystkim publicznie na pytania: 1.Jak Apostołowie mogli kłamać, skoro kalendarz gregoriański powstał 1500 lat po ich śmierci? 2.Jak Apostołowie mogli kłamać, skoro nigdzie nie podali daty urodzenia Chrystusa, a święto to wymyślili kochający poganizm chrześcijanie? 3.Czy wiesz, czym jest kalendarz gregoriański i dlaczego powstał?
 • powstał y otumanić lud do końca ! co do apostołów to nie istotne co piszesz bo wszyscy następcy chca byc lepsi ucząc sie na błędach innych, problem w tym że zabobon narasta a głupota wspiera ciemnota.
 • Zgranie roku kalendarzowego z rokiem zwrotnikowym obowiazuje od 45r. p. n. e. ale zakłamanie pozostało.
 • @Aw63 - Czy to takie istotne kiedy się urodził?Czy w grudniu, czy w styczniu?Liczy się fakt, że Dziecię Boże przyszło na świat pod ludzką postacią, z niewiasty- dziewicy. Jeżeli ktoś w to nie wierzy, to w pełni to szanuję, serdecznie pozdrawiam.
 • @aw63 - Człowiek kulturalny nie musi wierzyć, ale szanuje przekonania innych, czy jesteś takim?
Reklama