UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przykre. .. pogłębia się alkoholizm, a PAŃSTWO POLSKIE przydziela bezdomnym alkoholikom zasiłki - na co? na picie!!!, można byłoby wydać te pieniądze na ich leczenie!!!Ja żyje na pograniczu nędzy. .. mam rentę czasową chorobową w wys. 800 zł( po 30 latach ciężkiej pracy), płacę za mieszkanie (kawalerka) 300 zł+ media i z MOPSu otrzymałam 45 zł dopłaty do mieszkania( na 6 m-cy) i na tym koniec. Jak wydam na leki to zrobię zadłużenie w SM i zabiorą te 45 zł po 6-ciu miesiącach. Więc mam dużą szansę na bezdomność i mieszkanie w Domu dla bezdomnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    :(prawiebezdomna(2013-10-15)
  • Twój komentarz to szczyt głupoty. Tak jak i pozostałe, które są naigrywaniem się z cudzego nieszczęścia. Leczeniem własnych, psychopatycznych kompleksów przy pomocy cudzych kłopotów. Sam jestem bezdomny i państwo polskie nie pomaga mi w niczym. Nie piję też alkoholu, mam 20 lat udokumentowanej pracy w tym przeklętym mieście a latem pracowałem w Niemczech ale NIE STAĆ MNIE na kupno WŁASNEGO mieszkania a to jest JEDYNA droga do wyjścia z bezdomności. Więc ludzie przestańcie naśmiewać się z biedaków. Mam nadzieję, że was spotka to samo!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    hscfhasc(2014-09-23)
Reklama