UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Christian Boehmer Anfinsen biochemik: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii „Myślę, że tylko idiota może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał. ” Wesołych świąt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    wredny_typ(2020-04-11)
  • @wredny_typ - ,, Wiara jest złem dlatego, że nie wymaga uzasadnienia i nie toleruje sprzeciwu"- Richard Dawkins
  • @wredny_typ - Daniel Defoe: Ze wszystkich plag, jakie nawiedzają ludzkość, tyrania kleru jest najgorsza. Wesołych Świąt
  • brawo!!! odkryłeś stronę cytaty. com/aforyzmy. com czy inną "kopalnię cytatów"? jak szukasz swoich madrości? tematycznie, czy alfabetycznie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    DanielDefoe(2020-04-11)
  • @wredny_typ - każdy myślacy człowiek wie, że to ludzir stwarzaja sobie bogów i mitologie. .. Gandalf z Tobą
  • @DanielDefoe - Przysłowia i cytaty są mądrością Narodu. W przysłowiach każdego Narodu zostały utrwalone spostrzeżenia i prawdy o świecie oraz ludziach (w tym także o księżach i religii !).
  • @DanielDefoe - Wszystkie cytaty biorę z głowy, jestem inteligentnym, dobrze wykształconym człowiekiem, który na dodatek zna historię kościoła na ziemiach polskich (tacy jak ja są zawsze zagrożeniem dla pazernego kleru). Specjalnie dla Ciebie, mój ulubiony, rzekłbym klasyk i kwintesencja wszystkiego : „Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań” autor Tadeusz Kościuszko
Reklama