UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po parku kajki właśnie biega chłopiszcze, maska czarna opuszczona na brodę i nic go nie obchodzi, że wirus może się za nim ciągnąć na trzy cztery metry i zagrażać innym w parku. Jak ja nienawidzę takiej głupoty ludzkiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    bogdadzis(2020-04-27)
  • @bogdadzis - Źle robi, ale ty wychowany na TVP, czy innej telewizji wierzysz, że gdyby biegał w masce tego wirusa by nie było. jacy naiwni ludzie. Boisz się to unikaj parków. brak słów. lecz gdyby był chory, pewno by nie biegał :)
  • Istnienie wirusa jako takiego nie zależy od maski, ale od potencjalnego zakażenia wspomnianego biegacza. Natomiast skala rozprzestrzeniania się tego (wciąż potencjalnego)wirusa już od maski zależy, gdyż jest w znacznym stopniu zminimalizowana w momencie noszenia maski a to, być może, uratuje komuś zdrowie lub życie. Park jest dla każdego, tylko nieodpowiedzialni ludzie nie szanują bezpieczeństwa innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    bogdadzis(2020-04-27)
  • @bogdadzis - Przy biegu i głębokim oddychaniu to maseczkę możesz sobie w buty włożyć! Nie daje kompletnie nic, Ja unikam z daleka biegających w maseczkach, czy też bez i Tobie tak radzę. Skoro można biegać, więc niech biegają, ja mam rozum i wiem gdzie chodzić. A jak biegacz na astmę? maseczka? Rozumu tu potrzeba, a nie pisania żali.
Reklama