UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Działkowcy?! Przecież oni mają środki ze składek członków na imprezy - jakim prawem chcą jeszcze zorganizować sobie popijawę za pieniądze podatnika?! Skandal k. .wa. Dzwonię do Kolińskiego, niech im wygarnie, roszczeniowcom xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    2
    #roszczeniowcy(2020-10-07)
  • RobertKoliński @#roszczeniowcy - Zaalarmowany przez zbulwersowaną obywatelkę przybywam niczem wicher i rzeczywiście potwierdzam - na pierwszy rzut oka wygląda to na naciągactwo budżetowo-obywatelskie i klasyczną postawę roszczeniową:)Kto by bowiem nie chciał zorganizować sobie grubych baletów dla znajomych na łonie przyrody za budżetowe pieniądze?; )Ale jak wiadomo ja od lat już bojkotuję elbląski korupcyjny budżet tzw. obywatelski więc polecam protesty słać wprost do ratusza (oraz prasy), bowiem moje uwagi w tej kwestii władcy ratusza i radni miejscy kolejnych kadencji uparcie ignorują, gdyż interes polityczny (i finansowy kolegów)jest dla nich ważniejszy niż prawo, sprawiedliwość, transparentność i przyzwoitość. Przyjrzę się jeszcze tej sprawie, to pewne, acz niezmiennie zachęcam do własnych działań i aktywności - oczywiście dziękuję sympatycznej obywatelce za sygnał; )) Hashtagi: #BudzetKorupcyjny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    RobertKoliński(2020-10-07)
  • @RobertKoliński - Och ponie Robercie, jak pan pięknie pisze "Przybywam niczem wicher". .i gdyby tak razem wsiąść na Harleya i poczuc wiatr we włosach, albo w nich kwiaty, ktore potargał wiatr. .. .bo dzisiaj ty, bo dzisiaj ja, to drogi dwie szczęscia dwa. Bez wspomnień czasem ciężko życ, lecz ja juz wiem- chcę z panem być. I choć z daleka wołasz mnie, słysze Cię tu jak w moim śnie. Lecz coż to przybywasz z niczym, wicher odleci za chwilę, zostaniem sami - i krzyczę, - ratunku Robercie ja ginę. I w wielkiej juz jestem rozterce, Wiatr rozwiał juz wszelką nadzieję, Tak z niczym porwałes me serce, Gzie ja sie teraz podzieję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbulwersowana obywatelka(2020-10-08)
Reklama