UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda tylko, że rodzice występujący z dziećmi zostali początkowo przez Panią wicedyrektor wyproszeni z sali i kazano im czekać na korytarzu. Dopiero interwencja wychowawczyni pomogła. Mogło być fajnie a tak pozostał niesmak...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    Przeprosiny(2018-05-24)
  • @Przeprosiny - Szkoda, że w tym komentarzu nie napisano, że rodzice siedzieli na schodach, czego zabraniają przepisy p/p, a na korytarzu czekali tylko do momentu, aż weszli wszyscy, którzy kupili bilety. .. .szkoda. .. .
  • @Przeprosiny - Jakoś anonimowo to łatwiej??? jako Rodzic pewnie wiesz, gdzie w szkole można porozmawiać-wyjaśnić???? -Może trzeba było kupic bilet i usiąść na Swoim miejscu-dorzucić sis do Społecznośći Szkolnej. A potem będzie komentarz -już nie anonimowy-JA TEŻ SIĘ POSTARAŁEM. .. .. HA HA HA
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    rodzic(2018-05-24)
  • @Przeprosiny - niesmak??? korytarz??? a gdzie stali gości-Cantata, Gesek, Maks, i inni? na korytarzu i ???? Jestem zbulwersowana jak można w ten sposób pisać o dyr Szkoły, który-stara się również dla. .Przeprosiny" dziecka wydudować Plac zabaw i. .. .. niesmak. .. Dorosły człwieku, puknij się w głowę i zastanów!!!
Reklama