UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pisowska Polska kończy się w zatrważającym tempie. Amen
  • i nastaną cudowne czay specjalistów od zdrowia - kopacz, arłukiewicz. Powróci zdolny ekonomista - balcerowicz. Będzie cudnie, w końcu będziemy mogli pracować do 67 roku życia (mam nadzieję, że ekipa za postuluje i przegłosuje ustawę by pracować do 75)
  • Jak wszędzie, jeśli fachowiec od budownictwa u nas zajmuje sie edukacją, bo kiedyś chodził do szkoły i pani z odn to Kopacz ma ma takie same, a może, na pewno większe
  • A psik pisowcu! wole Balcerowicza niż pana kłamczuszka z noskiem i przymrużonymi od zmyślania oczkami. Balcerowicz przynajmniej hiperinflacje pokonał.
  • no jasne ja też, podobnie jak ciebie stać mnie na to, dlatego postuluje - Polska krajem dla klas wyższych, reszta niech zd. .. a. Jak już się ich pozbędziemy, to wezmę cię do pracy u mnie - będziesz mi posesję zamiatał.
  • Nie wiesz co piszesz, Balcerowicz był tylko narzędziem które wykonało rola reformowania polskiej gospodarki i finansów na tym skończyła sie jego rola. A reformy dokonały wielkie korporacje finansowe w większości z za oceanu której skutkiem była słynna prywatyzacja czyli rozgrabienie polskiej gospodarki, żąglerka oprocentowaniem złotego w polskich bankach a w końcu uwolnienie ceny dolara co spowodowało wypływ z Polski setek miliardów pochodzacych z wysoko oprocentowanych depozytów HURA.
  • Bacerowicz to drugi Walesa, nie sztuka bylo obciac cztery zera. ., tak jak nie sztuka bylo przeskocztc przez plot(a wlasciwie motorowka)I co tydzien wygrywac w totolotka Dlaczego zycie robi z nas durni?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    swiadomy(2020-03-31)
  • ,Udalo ci sie zameldowac na pierwszej pozycji I puscic przekaz, ze PIS-owska Polska sie konczy, a jak bedziesz wygladal kundlu jak sie okaze, ze rzad sobie poradzil, ze sa tam ludzie, ktorym zalezy na Polsce i polskiej racji stanu. Juz pokazali Markelowej swoj palec w sprawie emigrantow. Doili ich przez stulecia, niech ich sobie teraz trzymaja, a nie nam podrzucaja. Otworz oczy zobacz, nasi dobrzy do czarnej roboty- jak przyjdzie problem (korona)odsylaja do Polski, murzyn zrobil swoje, teraz niech spada. Unia czyli Niemcy robia swoje(ma tam jeszcze Tuska i ulatwione zadanie, bo on pracuje dla nich nie dla nas), padlo kilka wyrazow, ktore portel ma w swojej cenzurze - sprawdzam czy to przejdzie
  • ok, dziwnym trafem poszlo. Kochani Rodacy, politycy, znajomi, przyjaciele, rodzino, badzmy razem w tym trudnym czasie. Zostawmy te animozje, podzialy, podchody, przyszedl czas wielkiej proby. Podobno my Polacy Jestesmy stworzeni do takich prob. w najtrudniejszych chwilach dziejowych potrafimy wychodzic zwyciecko. Wiec wypuscmy Budke z budki, kaczce dajmy sie popluskac w rzeczce, Biedron niech zakwita kolorami calej teczy, a lokalnie niech ten Wrobel w garsci, zacznie w koncu dzialac niz PO-wskich 100 golabkow na dachu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    kuranieptica(2020-03-31)
Reklama