UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zobaczymy ilu z powołania nauczycieli jest z pasją ,a ilu nierobów zakotwiczyło się na budżetowej posadce,po znajomości .Ciągle tylko daj,daj i jeszcze raz daj, albo wiecznie mało i mało !!! Nie podoba się to otworzyć business,albo iść na etat ,tam gdzie lepiej się zarabia ! Przestać marudzić , tylko wziąć się w garść i nie biadolić ! To nie komuna , żeby wiecznie wychodzić z założenia ,że mi się należy! Rodzice,uczniowie ,mieszkańcy Elbląga już Wam Przypięli łatkę "WpłatomatWróblewskiego" , na Szacunek i Zaufanie trzeba sobie zapracować!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    13
    NieSłup!(2020-03-30)
  • @NieSłup! - To może inaczej, ilu nauczycieli z pasją, jest pozbawianych pracy przez znajomości, przez "nauczycieli"z legitymacją np. solidarności. Głośno w Elblągu jest o szarej eminencji w I LO,uwiła sobie gniazdko i po trochu od wielu lat usuwa konkurencję. Obserwuje to co się tam i jak to widzę to serce się kraja. Chcecie nauczycieli z powołania, to walczcie, jak nie to dajecie przyzwolenie na ta patologie i posyłajcie swoje pociechy do np. Gdańska. ja tak zrobiłem. Wiedziałem kto ma uczyć, kogo na silę lansują e Elblągu i dałem sobie spokój. W Gdańsku patrzą przez pryzmat jakości nauczania, motywacji nauczyciela, potrzeby danego przedmiotu na przyszłość. Elbląg to taka zbieranina znajomych, legitymacji związkowych, absurdalnych przedmiotów. Sam jestem absolwentem I LO, starego, bo to dzisiaj to cień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Lucjan B(2020-03-30)
  • @Lucjan B - Oj tak, jest tam jedna taka z legitymacją S, dawna katechetka udająca świętą z diabłem za skórą
  • Nie wiem czy to baba była katechetką, czy nie. A prawdą jest, że rozpycha się wszędzie, jej się należy. Wiem tylko, że jest z solidarności i ma brata też z "s"i jest nie do ruszenia. A jest słaba i wyjątkowo nie lubiana. .. .od zawsze. Nie jest tajemnicą, że uczniowie wieją od niej, albo składają papiery gdzie indziej. W prywatnej firmie już by dawno wyleciała, a tu ma ciepły kątek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Lucjan B(2020-03-31)
  • @Lucjan B - To jest kobieta od języka obcego. Nielubiana przez uczniów i dość słaba. W jej dziwnej karierze, pozbyła się już paru znacznie lepszych nauczycieli. Bardzo dziwna i podejrzana sprawa. Czas chyba rozjaśnić ta sprawę. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Reporter(2020-03-31)
  • @Reporter - Może popraw wykształcenie bo stylistyka jak z magla.
Reklama