UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @NieSłup! - To może inaczej, ilu nauczycieli z pasją, jest pozbawianych pracy przez znajomości, przez "nauczycieli"z legitymacją np. solidarności. Głośno w Elblągu jest o szarej eminencji w I LO,uwiła sobie gniazdko i po trochu od wielu lat usuwa konkurencję. Obserwuje to co się tam i jak to widzę to serce się kraja. Chcecie nauczycieli z powołania, to walczcie, jak nie to dajecie przyzwolenie na ta patologie i posyłajcie swoje pociechy do np. Gdańska. ja tak zrobiłem. Wiedziałem kto ma uczyć, kogo na silę lansują e Elblągu i dałem sobie spokój. W Gdańsku patrzą przez pryzmat jakości nauczania, motywacji nauczyciela, potrzeby danego przedmiotu na przyszłość. Elbląg to taka zbieranina znajomych, legitymacji związkowych, absurdalnych przedmiotów. Sam jestem absolwentem I LO, starego, bo to dzisiaj to cień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Lucjan B(2020-03-30)
  • Moim zdaniem nauczyciele z powołania poprostu robią swoje ,aż tyle.Często jeszcze wiele ponadto , nie biorą udziału w cyrku partyjnym,niezastraszają i nie marudzą,a nauczają z ambicją,pasją i ciekawym przekazem.Przyjdzie czas ,że zastąpcie tych partyjnych cwaniaków,poprostu oni za chwile pouciekają. Wiecznie im mało,są pazerni! Uczciwi nauczyciele z powołania zostaną, cierpliwość popłaca i wynagradza,tylko wtedy nie dopuszczać partyjniaków ,a zawsze bedą tacy mamić i kręcić ,że pieniążki załatwią ,albo coś dla szkoły.Zresztą partyjna miernota przychodzi z zewnątrz i zawsze ma lepiej, dużo gada,nic nie robi,więc łatwo poznać ,kto kim jest!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Uczeń(2020-03-30)
  • @Uczeń - Fajne słowa, ale naiwne. Zanim przyjdzie czas, że miernoty, kolesie i cwaniaczki z legitymacją odejdą, tylko że tych nauczycieli z powołania już w większości nie będzie. Powinno się sprawdzić ten proceder. W większości szkół, ta z legitymacją związkową, ma więcej godzin, nawet jak jest miernotą, albo jest jedyną, bo innych wygryzła. Tak długo jak nie ma kontroli, robią co chcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Lucjan B(2020-03-31)
Reklama