UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty jullka co Ty piszesz za bzdury, to schronisko ma dac nieodpowiedzialnym ludziom psy, przeciez koszty wziecia psa nie sa duze ja placiłam za swojego 20 zł ? to to duzo, ?? a jak mi zachorował to mi schronisko, pomimo ze był juz u mnie wyleczyło za free, kastracje za free, o czym ty dziewczyno piszesz, ze biora marne pieniadze za psa ?? Nie znasz tematu to nie pisz bzdur, jesli kogos nie stac na koszt przy adopcji 20 - 50,moze rasowy wiecej to jak ma zamiar go utrzymywac przez ok 15 lat ??? Ja polecam psa każdemu odpowiedzialnemu, którego obchodzi los zwierzat aby adoptował. Mnie schronisko duzo pomogło i jestem im bardzo wdzięczna. Moj MIsiu jest najlepszy na swiecie :)
  • Popieram koleżankę. To minimalny wydatek, wręcz żaden mając na uwadze utrzymanie wielu zwierzaków. A nade wszystko- odpowiedzialność!!! Ja też mam psa ze schroniska i są tam bardzo życzliwi i pomocni ludzie. Nie wspomne o opiece darmowego weterynarza*- Cudowni ludzie!!!! Niech nie wypowiadają sie osoby nie znające się na temacie bądż Pan, który chce zarobić kosztem opieki i żywienia biednych bezdomnych zwierzaczków.
Reklama