UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do posiadaczka psa myślę że ty powinnaś pomysleć o jakiejś zagrodzie żeby hodować kundle wtedy możesz raczyć się psim łajnem blok to nie miejsce hodowli psów te damusie co tak krzyczą że sprzątaja to właśnie one nie sprzątają co ubodło ??? to te gówna co leża wszędzie może z deszczem spadają tak?? każdy jeden psiarz to brudas wchodząc do parku odpina psa ze smyczy to jest w porządku? jest zakaz wprowadzania psów na plac zabaw dla kogo wy rozumujecie psim rozumem dlatego tego nie rozumiecie niech chorują dzieci ale pies ma pierwszeństwo macie klapki na oczach i ptasi mózdzek sam słyszałem jak stara dewotka wołała choć córeczko do mamusi męczycie suki kazirodczymi miotami aby zarobić jak najwięcej a nie potrzebny pies ląduje w śmietniku to nie sa wasze pupilki tylko maszynki do robienia kasy a później jeden głąb z drugim pisze będzwał sprzedam smycz za 1000zł pies gratiś znam sytuację gdzie suki zapładnia się całym rokiem a ty mi piszesz że to wasze p; upile piszesz bzdury i tyle
  • Śmieszą mnie historie że dziecko nie może dotknąć psa albo wejść przypadkiem w kupkę bo się rozchoruje, porażka! Z opowiadań starszych osób wiem, że kiedyś dzieci latały po oborach, pastwiskach pomagając rodzicom w gospodarstwach silne i zdrowe jak ryby a teraz z dzieci robi się anemiczne księżniczki i książęta kipiące egoizmem i narcyzmem. .. aż mi niedobrze. .. a dorośli tacy sami. .. a tak poza tym czyścioszki przejdźcie się do lasu nad morzem, pełno tam ludzkich gówien i chusteczek. .. tak pilnujecie ludzi którzy mają psy żeby po nich sprzątali to swoje gówna z lasów też zabierajcie!!!
  • mylisz się Ty nie myślisz nic. bo zamiast mózgu masz pustkę w głowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    posiadaczkapsa(2014-08-10)
  • a kibel 10 metrów dalej tylko już 2,50 trzeba zapłacić, lepiej jeżyka na wydmach zrobić, a smród jak się idzie. .. .. FUUUUU.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    posiadaczkapsa(2014-08-10)
  • żebyś wiedziąl bękarcie kto cię sparował to byś ludzkim dialektem nie jąkał
Reklama